• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SethMori

 (K) (K)

Quote from: vranex on 10 January, 2018, 09:17:36
iz prve ruke. ja sam na jahorini skijao 3 dana od novog cjenovnika (imao placeno, posao :D ) . vidio sam 2 poznate njuske ukupno, a prije bih na svakoj drugoj zici znao nekog 100%

ovo turista sto ima se pitaju gdje su lokalci i zasto nas nema. a prijatelji iz cijlog svijeta koji dolaze da nas obidju idu tamo gdje sad skijamo, zahvaljujuci ovoj upravi.

ovo sve ima smisla ako direktor OC prima vecu platu od bjelasnice nego od jahorine. napravio joj je covjek reklamu i doveo ljudi koliko nikad niko nije. tako mi gore pricaju ljudi, ne vjeruju koliko nas ima.

a ko voli da vjeruje u bajke i sarene laze, bujrum, eto mu 150 dana skijanja, najvece otvorenje ikad, najveci broj skijasa ikad, najbolji pjevaci ikad, najbolji menadzerski tim ikad, najveci prijatelji planine ikad, najveci radovi ikad, najvece jezero ikad, najbolji direktor ikad, najbolji upravni odbor ikad i jos milion takvih izmisljotina za vesele bosance.

sad ce 15i januar da prodje, pa cete vidjeti sta ce da ostane za njihovim lazima.

Zliko

Trebaju ZOI i OC da se ugledaju na Majnex kako se posao radi. Vise snijega ima sada dole na stazi nego na Jahi, a vjerujem i Bjeli :D Dole pale topove kad je i najmanji minus...

a znam za 4sjed, da budem iskren i ovo mi je cudo da su uspjeli zavrsiti nakon svih ovih godina 3sjed patnje :)

Evo gledam pustili Poljice 6sjed, ja fakat ne znam na cemu ljudi skijaju, a ima ljudi na zici...na ostatcima ostatak ledenih ploha i blatu.


#120SkiDana

Lejla

Molim vas moze li administrator foruma da malo sredi ovu temu?

Tema bi trebala bit Stanje na stazama a ne Stanje OC-a i ZOI-a.
2 stranice teme se moraju prelistati da bi se doslo do necijeg komentara o stanju na stazama.

Ima li ko gore da li je pocelo padati?

HeAd

Ima Mijat sad ce ti javiti samo dok se otrezni ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

Ja sam u Satoru.

edit:
Snijeg je poceo da pada i polako se lijepi po autima

Carving tri

Zliko druze, hoce li snijeg napadati ?

Zliko

Palo je jedno 1cm...nisam neki optimista. Po prognozi je 5-10cm max. Treba nam barem 20cm da pokrpa sve.


vranex

moramo biti optimisti, nema nam druge :D

i ako padne 15 cm skijace se, nije nam prvi put.

topove ne pale ni jedni ni drugi, samo privatnik je uspio da uradi cudo i spoji topove sa vodom. tako nesta nije ipak za drzavne i kantonalne firme, oni su bolji u presipanju iz supljeg u prazno.


Carving tri

Pa i danas je bio jedan od 120 dana skijanja. Nema veze sto nema snijega. Moze i po travi i blatu.

Korisnik

Samo neka sipa! Danas je bilo skijanja na ovom nazovi snijegu, sa 3 cm novog bice ga i sutra...i to bolje nego danas :)

vranex

eno zabijelilo je prilicno, izgleda ok sada sve :)

HeAd

ja znam kad ja budem da ce ga biti metar  :DD
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borisBP

Quote from: HeAd on 11 January, 2018, 09:23:12
ja znam kad ja budem da ce ga biti metar  :DD

To je sigurno, samo se nadam da æe biti ove godine.  WTF

tiba12

Ekipa napada li nocas ista snijega, u subotu stizemo nadam se da ce bit skijanja kvalitetno. Vidim u najavi da bi trebalo padat ovih dana..