• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


goghie

I can go with the Flow...


dr.zela

Pozzz forumasima sa Jahorine...
Danas solidno,vrhovi progledali,drzalo do nekih doba-padavine popravljaju situciju i to AKO ih bude...
Radilo se dosta,ima poboljsanja,novina...ove rampe mi bas nisu jasne ideea:( cimanje oko zaustavljanja,pokazivanje karata...

Lala82

Danas je bilo stravicno na vrhu!  :o Magla i vjetar, bukvalno ljudi padali ko pokoseni na izlazu sa sestosjeda na Poljicama :D Bio je cak zatvoren nekih 1,5h-2h. Kasnije magle nije bilo, ali vjetar i dalje strava. Nadam se da sutra nece biti ista situacija, a u najavi snijeg.

labrada

S obzirom na vremenske uslove sasvim solidno skijanje. Krenulo se sa Poljica ali je vetar bio nemilosrdan i zatvorise Poljice. Praca po meni najbolja danas.

tattoozola

pozdrav forumasima. prvi put se javljam. evo trenutne situacije . zatrpavanje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

skins

Quote from: tattoozola on 17 January, 2018, 13:19:35
pozdrav forumasima. prvi put se javljam. evo trenutne situacije . zatrpavanje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Lepo ali mi se sve èini da opet neæe pasti ni pola od prognoziranog

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока


Lala82



Carving tri

Danas je neprestano duvao jak vjetar. Na vrhu toliko jak da mi se cinilo, da ce morati zaustaviti sesterosjede. U gornjim dijelovima, orkanski vjetar koji je citavu noc duvao odnio je nesto snijega. U toku dana, vlazni snijeg koji je stalno padao je pokrio ogoljele dijelove staza. Ostali dijelovi su pod snijegom, ali su zbog vlaznog snijega staze bile mekane. Na Praci je bilo tesko skijati zbog suznjezice. Pri samom kraju staze manje snijega nego jucer. Sada se vidi korist od ljetosnjeg uredjenja staza. Na Praci, pri kraju staze na prelomnici nije bilo kamena, koji je proslih godina bio vidljiv i pri mnogo vecoj visini snijega i nizoj temperaturi. Snijeg koji je u najavi donosi jos bolje uslove za skijanja. Iako je i ovo stanje u protekla tri dana, mnogo bolje nego sto sam ocekivao.

labrada

Uh danas dan za zaborav.Prvo otisao na Pracu kad tamo pljusak, jos sam seo u lokvu vode na sestosedu. Dok sam se izvukao malo visocije kao da sam upao u jezero za vestacko osnezavanje. Pa kad sam izasao sa sestoseda Ogorjelica vec sam bio poluzamrznut od onog vetra i vlaznog snega. Naravno vrh Ogorjelice kao u kosmaru. I posle dve Ogorjelice pravac susenje u apartman. Propade dan. Mada mi se cini da je palo dosta snega do malo pre, Ako stegne neki minus nocas i bude sunca sutra, ko sto stoji na prognozi, bice sutra dobro skijanje.

labrada

E vreme je danas idealno sa skijanje. Napokon dosta snega, sunce sija, vetar se smirio, a i dobar je minus. Jutro obecava.  :))


HeAd

Nije uopste malo ljudi, skijaju ljudi mrzi ih pisati, nezgodno je sto se ne mogu uplodati vece slike na forum pa vjerovatno zbog toga i nema slika kao prije...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4