• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik



Carving tri

Danas savrsen dan za skijanje. Sunce, minus i bez vjetra. Istina pred kraj dana poceo je da puse slabiji  vjetar. Staze malo mekse zbog novog snijega. Posebno je dobra bila staza na Poljicima koja sa vrha seterosjeda vodi prema naselju Sator. Ogorjelica nesto meksa. Praca tvrda, pri kraju sa ledenim grumencicima vjestackog snijega. Snijeg koji je nocas padao popunio je ogoljele dijelove pri kraju Prace. Ogorjelica dvosjed nije radio. Ne znam zbog cega, jer je danas bilo guzve na Poljicima i Ogorjelici.

labrada

Auuu kakav lep dan za skijanje na Jahorini. Sneg prhic trazio skiju ko budala samar. Poljice extra. Ma sve je danas bilo extra. Malo je vetar kasnije pojacao ali nije to smetalo za kvalitetno skijanje. Bilo je malo guzve na Ogorjelici i Poljicama ali nista strasno. Paraca skoro prazna. Evo i par slika sa Poljica od danas.

brera


brera


HeAd

Mislim da je na vrhu vjetrojebin...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Moguèe, èisto moguèe... ideea:( Oduvaèe tvoj metar... regge

vranex

juce smo imali Jahorinu i jednom od najljepsih izdanja  ole
bilo je bas puno ljudi, sunce, prelijep dan.
danas malo vjetra, ali nocas padanje opet. preko vikenda ce biti i dnevna za 33 km, pa ko voli nek izvoli :D




HeAd

Quote from: brera on 19 January, 2018, 11:35:46
Moguèe, èisto moguèe... ideea:( Oduvaèe tvoj metar... regge

nista bez metra..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Danas jak vjetar i dosta maglovito na vrhu. 6sjedi su radili, mada uzitak skijanja je bio ogranicen.
Staze su po meni i dalje vrh.
Preko vikenda je Praca zatvorena zbog fis tfka.

Ile_db

Ka¾u veèeras opet zatrpavanje (jahorina.org), pa eto neka netko javi kad krene   (W)
"Ne mo¾e¹ kupiti sreæu ali mo¾e¹ skipass"

Zliko

Poèeo je padati, temp -0.2C (©ator)

(snow) (snow) (snow)

Carving tri

Vjetar se konacno smirio. Snijeg pocinje padati. (snow)

brera