• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi sajt OC Jahorina

Started by Korisnik, 18 December, 2017, 10:40:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik

Novi sajt OC Jahorina je startovao.

Korisnik


Korisnik


vip-jahorina

Doppelmayr je bio "otjeran" sa planine jer nije htio da igra prljavu igru tadasnjeg politickog vrha i rukovodstva OC-a.

OC na sve strane udara, otvara vrata i mislim da bi moglo nesto da bude. O cemu se tacno radi, cemo saznati na vrijeme.
Podsjecam da je u planu bio 4sjed od vrha Prace do starta spusta, par manjih liftova (sidra prije svega) koji povezuju kriticne tacke: lift na Poljicma je kritican, potrebno je sidro na Ogorjelici i dodatno od Satora prema vrhu kao i brzi liftovi/sidra na Praci za takmicare i buduce trke...

Korisnik


DarkoN

Ne znam tacno za broj ali je posjecenos bila jako velika. Ja sam bio u nedelju, svi parkinzi su bili puni kao u najboljim danima. Iako sam od samog starta bio veliki protivnik ovoga sto radi sadasnji direktor OC-a moram priznati da ocigledno zna sta radi. Da li ce to dugorocno donijeti korist ostaje da se vidi. Na ruku mu od starta ide snijeg kojeg je bilo dovoljno za kakvo takvo skijanje od prije pocetka sezone. U svakom slucaju izgleda da ce ovo biti vrlo uspjesna sezona.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik


mijat


Korisnik


vip-jahorina

Nije mi bas jasno sto se iz OCa pucaju sa ovakvim ciframa.
Bez obzira na to, sezona nam je vrh, u odnosu na proslih par godina puno bolja.

Staze su neopisivo bolje. Kao i uvjek do sada, nemam nista protiv povecanja cijena ako je usluga neuporedivo bolja. Dvije stvari mi smetaju kod cijena,, a to su: seniori i djeca do 12. Ostaloo se slazem sa Korisnikom. I ja bi volio da je djabe... ali nije

Korisnik


gordon99

Hoce li neko reci "direktoru` da prosle godine nije bilo snega.  (head)

HeAd

Ne zna da nije bilo,  on konta da ga gore stalno ima,  cuo od novinara cose (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

„Uz nesebiènu pomoæ predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika... "
Covjek kome je ovo prva recenica za mene zavrsava svu pricu o rezultatima poslovanja OC-a a i o strucnosti koja ga je dovela na planinu.
Nemam nista protiv, za sada postize rezultate najvise zahvaljujuci snijegu koji ga je pripazio. Da nije tako vjerovatno bismo imali drugu pricu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

Doðe neka nepogoda i proðe, tako æe i ovaj.