• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjela¹nica - sezona 2017/18

Started by Spock, 22 December, 2017, 23:21:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


alternativni

Sutra studentski pohod, 1500 omladinaca ide na grudvanje (nemam info koliko æe skijati).
Ja kontam mozda u ponedjeljak otiæi gore da vidim stanje  :skijas:

sboard

Zadnja 2 dana ne radi sestosjed zbog nekog kvara i ne zna se kad ce popraviti. Sto se tice staza one su odlicne jos samo da naprave taj sestosjed i situacija idealna.  3:(


pahuljica

Na prognozi su bili jaki vjetrovi - ja zbog toga nisam ni htjela ici danas ...

vranex

na bjelasnici guzva na liftovima jer sestosjed nije radio, ali je igman bio odlican. treba mu 20 min do gore, ali nije bilo guzve na stazi koja je bila dobro pripremljena.
samo sto je dvosjed bas hard core  :DD

Spock

Radi jutros 6sjed, izgleda je vrijeme jucer fakat bilo guravo  :skijas:

baksuz

©ta æe onda tek biti sa 4sjedom..ako ikad proradi....

S Kojotovski

Obzirom da 6oguz nije bio siguran, ima vjetra nema vjetra, Jahorina svakako zbog cijene nije opcija, na Ravnoj cekamo gondolu, razmisljao sam o skijanju na Igmanu, na kojem nisam bio bezmalo deset godina. Od vranexa sam dobio info iz prve ruke (zahvaljujem jos jednom) i jutros 9:05h cinculam se na ¾ici. Utisci su vise nego dobri. Staza upeglana, samo na jednom dijelu cca 100m malo progledalo, ostalo prva liga. Za par sati skijanja super alternativa Bjelasnici i Jahorini. Dvosjed je old school, al' ne udara po nogama ako nista.

Sent from my D2303 using Tapatalk


Sarajevo 1984

Dva fina skijaska dana preko vikenda.
Nije izvjestaj sa Bjelasnice, ali jeste s Igmana. S obzirom da je Igman u nadleznosti iste firme, valjda moze proci ovde.  (W)

Jucer iz auta vidim magla na Bjelasnici, sestosjed nije u funkciji i odmah okrenem u pravcu Igmana.
Na Igmanu, jucer ujutro, staza perfektna, a skijasa minimalan broj. Jucer uzivao, a danas ponovio. Staza losija nego jucer. Razlog, dosao tek u 12h. Daleko od toga da je staza losa. Ocjena 4.  :)) Danas vrijeme bilo za 5. Divno, suncano!
Iako je jedna staza, dvosjed iz muzeja, ipak i taj Igman ima neki sarm.

Deseti dan skijanja ove sezone, nije lose! :bravo::(


vranex

i meni isto deseti :D

juce igman, danas Bjelasnica. staze ok, jugo uradio svoje, ali do 1 meni je bilo solidno.
za juce kazu da su morali da skontaju kako da zeznu senzore, jer su italijani iz servisa otisli na bozic kuci. isto ko i prve godine sa sestosjedima na jahorini :D

ljudi je bilo danas, sto skijasa sto studenata koji su imali besplatnu voznju sestosjedom., cekalo se na zicu 5-10 min.





HeAd

Potanko sa snijegom i na Bjelasnici..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

md

Ovu sliku treba staviti novom direktoru OC Jahorina na sto mo¾da se probudi!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vranex

a nek on stavi sliku jahorine pune u ovu nedelju pa pokaze kako smo mi tendenciozni i kako lazemo :D