• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vikendica Planinska idila

Started by sreda, 26 January, 2012, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


mijat



skijanje

Ljudi,vec dvije godine sam gost u Vila Planinska idila...moje drusto i ja smo jako zadovoljni.
Domacini su odlicni :))

Sto se tice smjestaja,nemam nikakvih zamjerki,smjestaj je nov i nama nista nije falilo.

Zato vam toplo preporucujem da se odlucite da svoje zimovanje provedete upravo ovdje.



Pozz,Drazen 8))

majasamaja

Quote from: skijanje on 22 January, 2013, 14:09:30
Ljudi,vec dvije godine sam gost u Vila Planinska idila...moje drusto i ja smo jako zadovoljni.
Domacini su odlicni :))

Sto se tice smjestaja,nemam nikakvih zamjerki,smjestaj je nov i nama nista nije falilo.

Zato vam toplo preporucujem da se odlucite da svoje zimovanje provedete upravo ovdje.



Pozz,Drazen 8))


Interesantno cim neko kaze da neki smjestaj nije ok odmah se pojavi novi clan na forumu koji tvrdi suprotno  3:(

brkic1000

obicno taj novi clan bude vlasnik, suvlasnik, rodjak vlasnika ili suvlasnika apartmana    (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

DavorTomic

Nazalost ista  stvar nam se dogodila . Dobili smo isti apartman a na slikama koje su nam poslane skroz drugi apartman. . Znaci apartman broj 3 i soba broj 4. Do sad a bili smo svagdje to je Horor. Nemas gdje oprat zube. Kad susjed prne u svom apartmanu u onom susjednom smrdi. Ljudi su ljubazni daleko od toga. Ali smjestaj ispod nule. Pricam samo za nas Apartman broj 3 i sobu broj 4.  Uzas uzas nikad vise.

DavorTomic

Samo mala ispravka radi se o apartmanu broj 1 a ne 3. Broj 1 je problem. Sorry.