• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 - drugi dio

Started by vip-jahorina, 22 January, 2018, 12:40:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


dugokontov

Problem sa vikend popustima koje su davali na Jahorini je sto kad god je bio popust, radili su samo Ogojelica i Poljice... Jesam pozelio Jahorinu, ali realno za manje pare na Bjelasnici imas veci izbor staza... nije mu bila neka racunica...

Ono sto me ipak brine, jeste da ce za sljedecu godinu i Bjelasnica dici dobro cijenu... bas nemaju razloga da to ne urade...

Korisnik


Korisnik


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ninodragoljub

Treba imati jak ¾eludac i mali mozak da se ovo proguta.


Korisnik


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik



vranex

realno umnogo su uvecali prihode, sa novim cijenama i OGROMNOM srecom, poklopilo se cudo
nadam se da ce sa sistemom osnjezavanja dogodine ostvariti da ne zavise toliko od padavina i da cemo u prosjeku uvijek imati bar 100 dana skijanja
steta je za dio lokalnog stanovnistva koje nije bilo u prilici kupiti sezonski, i sto im nije ponudjena neka alternativa, pa se tako jedna veca ekipa koja je dugo godina dolazila otudjila od planine, zahvaljujuci i prepotentnim  izjavama OC-a sa pocetka sezone
sve u svemu, na kraju je svima bilo odlicno, i svi su profitirali, pa se nema za cime zaliti
ako OC nastavi zacrtanom trasom, tj osposobljavanjem jezera i osnjezavanja, ja se nadam da cu imati priliku kupiti zajednicki sezonski za Jahorinu i Bjelasnicu zajedno :D