• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nova iskustva "starih" posjetitelja Jahorine

Started by brera, 08 February, 2018, 12:40:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nemanjus

https://www.youtube.com/watch?v=nj5qoV7dmWA&feature=youtu.be

nemanjus

https://www.youtube.com/watch?v=nj5qoV7dmWA&feature=youtu.be

mijat

odliène slike  :bravo::( bitno je decu od malih nogu voditi na planinu  :skijas:

nemanjus

Mene je moj otac sa 3 godine stavio na skije, tako da, osim ¾elje, oseæam i odgovornost prema svojoj deci  :skijas:
https://www.youtube.com/watch?v=nj5qoV7dmWA&feature=youtu.be

hallo

ZANIMLJIVOST:
Do prosle godine, s vremena na vreme iz Loznice je vikendom (obicno nedeljom) vozio bus skijase na Jahorinu...posle prosle zime na Jah onakvoj kakva je bila, rese da u nedelju pokusaju skupiti 30-tak ljudi za dolazak na Jah...za 2h prijavilo se 63 coveka!!!!
Zelim od sveg srca da ih vreme posluzi i dodju na skijanje..
ole
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

mijat


hallo

Bili u nedelju i ono sto raduje od 50 u busu 40 su bila deca uzrasta 15-20 godina..neki su dosli da prosetaju, neki su isli na kupanje u Termag, a neki smo skijali. Uzivanje nije pokvarila ni Jahorinska martovska magla ni kacamak na stazama..bitno je da smo bili na Jahorini i probavili dan. Na kraju krajeva, kruska, cevapi i tufahija nisu u magli i zato ovaj put samo jedna fotka ...
Moj ispisnik na kasi kod Ogorijelice me malo izbacio iz takta sledecim stavom. 15.35h zavrsili skijanje svratili da vratimo pass-ove pa opet malo u Sneznu Kraljicu na druzenje, drugar pre mene daje ski pass vraca mu ispisnik 10km meni nesto zaglavi u dzepu pass tamo-ovamo ispisnik dobacuje kroz ono rpozorce ali ne cuh celu recenicu vec samo deo "....pozuri malo."...nekako iskopam pass pruzam on gura 10km kroz prozor, rekoh "Sta rece ispisnice?"... on lepo ponovi " Pa pozuri 'ocu da idem!"..dje ces jadan ne bio 15.35h radno vreme do 16.00h???? Devojcica koju sam tu sretao, svojim ocima sam gledao bar 8 puta ove zime zatvara i izlazi u 16.01h a ovi moj ispisnik izgleda naucio da ide kuci ili u kafanu kad mu prdne. Ali polako, sredice se i to...ko nece ima ko hoce!
Pozdrav i vidimo se...
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hallo

09.mart 2018.god...petak, radni dan...prethodni dan i noc palo 15-tak cm snega....SVE upeglano (ne obazirem se na Pracu jer objektivno na nju nisam ni racunao sa obzirom na NVM i kisu plus temp i jugo prethodnih dana!) nema guzve , rade Poljice , Ogorijelica i sestosed i dvosed, tanjir na Poljicama i tanjir na Olimpiku...NIJE mi se do sada desilo-uvek je bila kalkulacija koliko je skijasa pa sta popeglati ili ne, sta ce raditi od prevoza a sta ne...Da SkiPass je poskupeo na 41km ALI sam SKIJAO...staze perfektno spremne. Evo Vam parametar- SkiPass na Torniku (Zlatibor) 2000,00din cca 32KM i skijate max 2 staze!!
Sto se MENE tice, poskupljenje je OPRAVDANO i ja cu UVEK izabrati Jahorinu!!!
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

ninodragoljub

Quote from: hallo on 10 March, 2018, 10:48:54
09.mart 2018.god...petak, radni dan...prethodni dan i noc palo 15-tak cm snega....SVE upeglano (ne obazirem se na Pracu jer objektivno na nju nisam ni racunao sa obzirom na NVM i kisu plus temp i jugo prethodnih dana!) nema guzve , rade Poljice , Ogorijelica i sestosed i dvosed, tanjir na Poljicama i tanjir na Olimpiku...NIJE mi se do sada desilo-uvek je bila kalkulacija koliko je skijasa pa sta popeglati ili ne, sta ce raditi od prevoza a sta ne...Da SkiPass je poskupeo na 41km ALI sam SKIJAO...staze perfektno spremne. Evo Vam parametar- SkiPass na Torniku (Zlatibor) 2000,00din cca 32KM i skijate max 2 staze!!
Sto se MENE tice, poskupljenje je OPRAVDANO i ja cu UVEK izabrati Jahorinu!!!

Legendo skijao si 09.marta zato sto je bilo 100 centimetara PRIRODNOG snijega a zice su radile jer su Tomba i ekipa stigli na Jahorinu. Snijeg nije pao zato sto je ski pas poskupio a ako je rezultat poskupljenja to sto imamo Tombu na Jahorini neka ne dolazi sto se mene tice. U svakom slucaju poskupljenje je NEOPRAVDANO. a ti izaberi Jahorinu, naravno.

hallo

Eh...dolazio sam ja i prethodnih godina 09.marta ili bilo kog marta radnim danom na 1m snega i NIJE peglano i NIJE radio sav vertikalni transport i NIJE bio mr. Tomba niti Krizaj (btw oni DANAS skijaju i DANAS je nocno do 23h na Poljicama za dz!) ...i da, sinoc je bilo i nocno do 21h u ceni dnevnog ski pass-a, i za 08.mart za gospodje i gospodjice za dz...i da, da bi zaradio moras ukalkulisati zaradu-da bi investirao moras zaraditi-da bi vraca dugove moras zaraditi. Stranih gostiju (mimo ExYu) ima vise nego ikada, Ski instruktori rade sve puca, neki "novi" decaci u redarskoj sluzbi, koju do sada nisam bas zapazao...
Da treba neskakvu varijantu ponuditi lokalnom stanovnistvu- treba, ali JA nemam dilemu kuda kada razmisljam o skijanju, a nadam se uskoro i letu na Jahorini.
anan
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

hallo

Ma sve OK...100 zena 200 sisa...misljenja ima ovakvih i onakvih ja samo izneo MOJE utiske u odnosu na prethodnu/e sezonu/e kao skijasa koji sedne u auto i predje cca 350km da bi SKIJAO.
Sve nabolje i ako da Bog, srescemo se ...pozdrav..
:skijas:
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

DarkoN

Misljenje je kao dupe, svako ga ima... ja vise volim argumente...
Mozda smo se vec i vidjeli. Mozda cak i skijali zajedno. Osim ako ne skijas na onih 15km dodatnih staza  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

hallo

Quote from: hallo on 10 March, 2018, 10:48:54
09.mart 2018.god...petak, radni dan...prethodni dan i noc palo 15-tak cm snega....SVE upeglano (ne obazirem se na Pracu jer objektivno na nju nisam ni racunao sa obzirom na NVM i kisu plus temp i jugo prethodnih dana!) nema guzve , rade Poljice , Ogorijelica i sestosed i dvosed, tanjir na Poljicama i tanjir na Olimpiku...NIJE mi se do sada desilo-uvek je bila kalkulacija koliko je skijasa pa sta popeglati ili ne, sta ce raditi od prevoza a sta ne...Da SkiPass je poskupeo na 41km ALI sam SKIJAO...staze perfektno spremne. Evo Vam parametar- SkiPass na Torniku (Zlatibor) 2000,00din cca 32KM i skijate max 2 staze!!
Sto se MENE tice, poskupljenje je OPRAVDANO i ja cu UVEK izabrati Jahorinu!!!
@DarkoN
Eve ih argumenti, a ti molim te daj te tvoje protivargumente, a ne samo k'o pokvarena ploca...
Sledeci moj post su bili UTISCI a ne misljenje...mada bih voleo neki argument sa tvoje strane koji ce promeniti ili ukazati da slagah u postu?
regge
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

DarkoN

Apsolutno si u pravu... izvini sto nemam ruzicaste naocare pa ne vidim to o cemu pricas, do mene je.  (Y)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...