• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Moje iskustvo sa Jahorine

Started by Gregorius, 23 February, 2018, 12:28:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


HeAd

Gregorius, sve si dobro snimio i dao ocjenu.
Ski skole placaju posebnu cijenu za prolazak na Poljicama za pravo prvenstva, zato kad se staje u red za cekanje treba uvijek ici skroz desno do garaze, a ne odmah lijevo namotati pa te ski skole zakrce gore kod ulaza...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

Zdravo Gregorius,

temu sam premjestio u odgovarajucu rubriku. Hvala na tvom izvjestaju i misljenju. Forum je tu da izrazavama rauzlicita misljenja  :bravo::(
Head ti je za skole odgovorio, a ja bi samo jos dodao: skole su morale mnogo platiti da bi smjele raditi na Jahorini i ugovorom smiju koristiti ulaze preko reda.

Cijene skipasa: vlasnik hotela Termag je u nadzornom odboru OC Jahorine i samim tim je jedan je od onih koji je odobrio te cijene  :DD
I ja imam petogodisnju curicu koja zeli da ode u vrtic tek tako pa joj moram platiti. Ne znam zasto neko ocekuje da bude djeciji vrtic besplatan ili u okviru necega?
Znaci cijene su javno objavljene i to je tako za prihvatiti.

DarkoN

Vip-e mislim da si fulio poentu... On se zalio na to da mora da plati za sebe kartu za djeciju stazu iako ima dnevnu kartu za ostatak skijalista. Ako je ovo tacno onda je politika karti vrlo glupa. Dnevni ski pass bi trebao da vazi za cijelo skijaliste.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


mijat



vip-jahorina

Koliko god to bilo suludo, je tako kako pise u cjenovniku. Djeciji vrtic se placa odvojeno i posebno. Ja razumijem da je to cudno, i meni je. Ali je tako je i oko toga raspravljati ne donosi nista osim prenosenja iskustva na druge forumase.

I naravno da ces se vratiti  :skijas:

rato