• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Naplata ULASKA na Jahorinu???

Started by kuli1961, 11 March, 2018, 20:38:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kuli1961


vip-jahorina

Nije to ulazak na Jahorinu nego na maloj raskrsnici nakon hotela Board. Tu se placa prolaz kao jednodnevni parking kojeg moraju platiti svi koji tuda prolaze.
Na osnovu cega i kako se to radi ne znam.

fran_zgb

Dosta je i skup parking. Ja sam ovdje 5 dana i cca 40tak eura to ispadne. Tako da sam nakon prvog dana tamo nakon izlaza (di je hotel nebojsa) na onom zavoju ostavio auto. Tamo je sljuncani parking. Ne smeta nikome, nema znala da se ne smije. Jedino je moj auto tamo ali kaj je tu je

hallo

Quote from: fran_zgb on 04 March, 2019, 20:28:19
Dosta je i skup parking. Ja sam ovdje 5 dana i cca 40tak eura to ispadne. Tako da sam nakon prvog dana tamo nakon izlaza (di je hotel nebojsa) na onom zavoju ostavio auto. Tamo je sljuncani parking. Ne smeta nikome, nema znala da se ne smije. Jedino je moj auto tamo ali kaj je tu je
5 dana Ogorijelica 48KM (4-7 dana je ista cena!) licno sam platio tako da cifra 40EUR ne pije vodu...
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

testo82

platis 1marku cak i kada se provozas autom bez ikakvog zadrzavanja.

maliq53

Pa to je taj vrli sistem... Umjesto da pruze barem 15 minuta slobodno ako ko zeli da pokupi nekog ili slicno da ne mora placati, ali eto bas nas paze...

hallo

I onda revolucionarna ideja od strane OC-a 7 dana pred "opening"...hajd' da podignemo cenu parkinga ?????


Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hallo

Quote from: vip-jahorina on 25 November, 2019, 11:59:55
Stvarno su pretjerali sa cijenama.
I jos napomena da sezonska karta vridjedi samo za prostor Vuciji most?!?!
Mene samo zaprepascuje ideja da PRVO prodas smestaj i ski pass a onda treba da objasnjavas Gostu da su, eto, uveli poskupljenje i NOVE uslove parkinga .... i onda Gost, sa pravom, nepusi tebe i tvoj smestaj i "tvoju" Jahorinu alali novac ode u Francusku, Italiju, Austriju Sloveniju i NIKAD se vise ne vrati.
Elem, kad je objavljena cena SkiPass-a za ovu sezonu objavis i SVE ostale namete pa se ja sracunam i odlucim imam para za "planinarenje" ili ne...ovako je pederski do krajnjih granica.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!