• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Moje iskustvo sezone 2017./18.

Started by hallo, 30 March, 2018, 19:16:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hallo

Ja sam zavrsio sa 28.martom (!) pa da pokusam sumirati.
Naglasavam da su ovo moji utisci!
- da, ove zime sneg je posluzio OC kao i raspored padavina tokom cele zime i oni nisu "zasluzni" za to
- skijao sam kvalitetno na nikad manje snega
- skijao sam na bolje pripremljenim stazama nego ikad
- izbegavao skijanje vikendom i bio u pravu (zakljucno sa 28.martom!)
- 27. i 28.mart, utorak i sreda na praznoj planini radili sestosedi na Poljicama i Ogorijelici i tanjir na Poljicama sto do sada nisam imao. Uvek je bila kalkulacija 1 sestosed i tanjir.
- staze su prosirene i na "tankim" mestima osmisljene da budu bezbednije i ne ogule se na 1m snega
- da, placao sam parking svaki put i nije mi problem
- da povecana je cena ski pasa ali s obzirom da ne kupujem sezonski, dnevni 2 i 3 dnevni, koji sam kupovao, u odnosu na kvalitet skijanja koji sam imao, su opravdani.
- nisam sretao motorne sanke na stazama sto je pre bio slucaj
- verujem da preteruju sa brojem prodatih karata izjavama u intervjuima, ali sam siguran da je vise novca prihodovano od prodaje ski karata nego ikad
- uvedena redarska sluzba na stazama, dobra stvar a o ceni toga ne mogu dok ne vidim finansijski izvestaj OC-a
- Krizaj & Tomba bili, ja nisam, da li je i koliko opravdano ne znam, terba pitati ugostitelje i vlasnike smestaja
- EXIT bio ja opet nisam...nije me to zanimalo..za razvoj turizma dobro i bitno.
Suma sumarum- odlicna sezona i nadam se jos boljoj narednoj, shodno obecanjima OC-a o novionam i planovima za narednu sezonu. Tu smo da ih podsetimo na sva obecanja data ove sezone.
Do nove sezone pozdrav svima.
regge rr
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

vip-jahorina

Konacno jedan izvjestaj od Hallo  ole

S dosta toga se slazem, ali mislim daje visina skipasa u martu doprinijela da odavno nismo imali ovako los mart na Jahorina a sa ovoliko snijega.