• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2018/19

Started by vip-jahorina, 24 April, 2018, 17:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



hallo

Videh neke info da je staza kroz Sator uradjena? Neki validan info? Hvala.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Carving tri

Izgleda da je opet doslo do zastoja radova na  postavljanju folije na akumulacionom jezeru. 


vip-jahorina

Poljica su zavrsena.  Da li je to sve prikljuceno ne znam. Ali prije par dana su palili nove zirafe iza Rajskih Vrata.
Sta se opet desava sa jezerom, ne znam.

roPebn

Vip-e da li ima nekih informacija o jezeru i u kojem stanju je postavljanje zirafa i topova? AKo moze i koja slicica bilo bi vrh.
Vidjeo sam na Instagramu da su postavili snimak kako pocinje testiranje folije.
Pozdrav iz Bijeljine za sve forumase

vip-jahorina

folija je postavljena  :bravo::(
ovih dana je i zvanicno otvaranje jezera. znas da se kod nas sve otvara. a i izbori su  (:smijeh:

U svakom slucaju, jezero jos nije u funkciji, ali se radi na tome. tako da mozemo uskoro ocekivati pustanje vode u jezero.

roPebn

Cuti dobro je,samo neka se gura naprijed.
ps. Znam da nije ovo tema ali imam pitanje. Da li ce se opet organizovati neki dernek za forumase? :D




mrjasmin

Kakve su te nove staze sto se grade? Citao sam da se 4 nove staze pripremaju jel ovo istina? VIP:e daj malo informacija i slika vakat je :D :D 

Ime

Koji papanluk, izgradnju vjestackog jezera su iskoristili za politicku promociju onog mrmonje u helikopteru kojeg se sav normalan svijet stidi. Kako bi se ja stidio da njemu moram polagati racune.

Finac

Neke stvari se nikad neæe promeniti - bio sam za vikend da kupim sezonsku 10dnevnu, porodiènu. E, ne mo¾e - ne radi kasa u Bistrici vikendom, a na Poljicama ne mo¾e. Samo radni dan od 8 do 16h. Pa, ko je ovde lud? X( Neki od nas imaju i posao, i rade radnim danom...  :bravo::(

vip-jahorina

Jezero se puni. Non stop dotice voda iz vodovoda.
Radovi teku po planu. Mislim da mozemo biti zadovoljni, jer nas glavni problem se pocinje polako rijesavati.