• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafanæe Proziva me drug Mijat

Started by brera, 24 July, 2017, 12:40:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Ne moze covjek ni da se naspava bez prozivanja... tu sam ja, mora neko i omladincima da osvjetla obraz 😂😂😂
Ide tura od mene.
Spremate li se za skijanje? Je li sve naostreno?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 29 November, 2018, 10:51:23
Ne moze covjek ni da se naspava bez prozivanja... tu sam ja, mora neko i omladincima da osvjetla obraz 😂😂😂
Ide tura od mene.
Spremate li se za skijanje? Je li sve naostreno?

Naspava? U 11?  ideea:( Jes ti to u drugom stanju, dru¾e moj?  ideea:(
Za turu  ole

DarkoN

ma to se samo tako kaye  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
odavno nema klasike ovde pa se covjek tesko razbudi ali sada ide snijeg i skijanje  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
ljudi treba popiti turu za ovo otvaranje skijanja danas. pored svih mana i losih odluka i poteza dragog nam direktora ovo mi se cini vrlo pozitivno  ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Sipaj rakiju, fino je otvoriti sajt i vidjeti da topovi rade. Gledam Cortina d Ampezzo dnevni ski pass od 50 do 56 EUR (kazu ne isplati im se manju cijenu stavljati)..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


brera

 Zbog prevelike zarade i profita, ova kafana se zatvara!  ideea:( regge