• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2018/19 prvi dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2018, 21:30:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


hallo

Quote from: IggyPop on 08 February, 2019, 11:05:18
Koliko je sad ovih dana dok eyof traje cijena ski pasa tacno?
Kao sto je i najavljeno...konkretno 5to dnevni 98KM

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

hallo

Quote from: HeAd on 08 February, 2019, 17:22:06
Toliko bi trebao biti stalno..
Ehhh.. Cinjenica je da je potraznja veca nego ponuda na Jahorini koliko god cudno nekome bilo...sve dok je tako cene ce ici gore neminovno...sta je tu je..ski centar ne zaradjuje od lokalnog stanovnistva NIGDE pa nece ni na Jahorini...surovi zakoni profita..
Jezero na Poljicama je PRAZNO i ne znam kako ste videli da je puno. Znaci opet je Bog pogledao i rasporedio prirodni sneg bas kako treba.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

HeAd

Sve je to ok ali 80% Banjaluke ode u Kranjsku Goru za iste pare, a oko Kranjske planina ko 10 Jahorina. Budu li dizali cijene radit ce oko Nove Godine i to je to, a Sarajlije ce uvijek prije otici na Bjelasnicu..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ninodragoljub


HeAd

Nino ili ti Dragoljube izvini sto sam ti poremetio koncepciju ove jako aktivne teme "Stanje na Jahorini", gdje svaki peti dan neko ostavi komentar o stanju, a isto se i bez komentara moze zakljuciti gledajuci u kamere..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

hallo

@ninodragoljube samo opusteno ima svasta nesto da se procita a ono sto Vas ne zanima preskocite...prosto.
U zdravlje.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Lejla

Nekim ljudima stvarno nekad niko ne moze pomoci. Toliko su nezadovoljni sa sobom i smeta im svaka muha koja prolijece i u svemu nalaze samo negativno.. Mislim ovde ljudi komentarisu da je zamjerka sto je na Jahorini bila guzva.... haha mene bi bilo sramota to napisati !
Ovih dana jeste guzva zbog popusta, jedino se nadam da ce OC to uvidjeti i mozda ustanoviti da se bolje drzati nekih jeftinijh cijena jer ce svi lokalci ipak doci i ocito je to puno veci prihod od turista !!

I ne znam sta znaci da su staze popustile posle 13h ? Sa ovakvim guzvama na ovako maloj planini to je normalno zato ljudi dolaze rano u 8h, ne moze ratrak izaci u 13h da pegla stazu....

Sto se Prace tice, ja se iskreno pokusavam sjetiti kad je bila bolja zadnjih 15 godina ? Na Praci je uvijek bilo kamenje, ovih dana zahvaljujuci snijegu kojeg ima i osnjezavanju to je zaista minimalno! Oni koji misle da sada ima kamenja na Praci ocito nisu ovde skijali godinama !

Ono sto ja mogu reci za ovu i proslu sezonu , je da su bolje nego ijedna posle - ratna!


ramzes

Tarzo u Kuriru

https://www.kurir.rs/region/bosna-i-hercegovina/3202913/ima-70-godina-i-skija-polugo-na-jahorini-ma-ne-plasim-se-bolesti-da-se-od-ovoga-moze-razboleti-ja-bih-vec-odavno-bio-mrtav-kurir-tv

hallo

Dnas celodnevni temperaturni + ali nema juga pa su staze odlicno izdrzale sav pritisak. Naravno Praca u dnu malo ovlazila ali nista strasno. Nesto redovnog kamenja ali nista kazastrofalno. Ponovo ko mbinacija sa 2vo sedom najbolja a na Poljicama se smanjilo vteme ceoanja na 15tak min...
Sve u svemu odlican dan. Novi sneg od utorka raman da spremi staze za Sretenje i novi udarac..


Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

BoleBl

Od danas vise nema 30 min. gratis parkinga, prolazak i izlazak rampe 1KM [emoji41] za OC...


Sent from my iPhone using Tapatalk
op, op, op, op.....

HeAd

Kaze direktor oc u EU je trend opadanja broja skijasa na stazama. Pa naravno da ce opasti kad su dnevnu naderali na 50eura (:smijeh: (isplatnije biti u kafani)..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

djmiros

Bio sam juce i prekjuce. Opsti utisak je da je stanje svih  staza jako dobro  , i to tokom celog dana , uz izuzetke na kriticno standardnim mestima , a sto se zna i zaobici , narocito gde su ledene ploce.
Na poljicama standardna guzva, ali zato dvosed ogorelica spasava, kao i lift zeljo. Cini mi se da je u petak bila veca guzva nego u subotu.
O cenama ne bih, narocito u vezi parkinga, vec je sve receno. Tu je malo konfuzija oko izlaza , gde i na koju naplatnu rampu izaci. Trebalo je ostaviti neke dalje parkinge za besplatan pristup.
Velika zamerka je sto nema javnih toaleta,  a i onaj na ogorelici je zakljucan. Za ovakve cene mogli su napravati  u urediti makar dva javna WC-a, a u kafanama je najveca guzva ispred njih X( 

Tonik

nadam se samo da ce vrijeme i staze koliko toliko ispostovati ove olimpijice ipak je ovo najveci dogadjaj u BiH nakon 1984godine
za hranu i rakiju se ne brinem u tome se vazda bili svjetski prvaci lol
i think too much i drink too much