• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2018/19 prvi dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2018, 21:30:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

otrov

Ja nisam stigao danas skijatinali vam suzra javljam. Trenutno pad. Lavina je za pohvalu
share it with friend or two

maliq53

Ja sam danas malo i pretjerao sa skijanjem obzirom da je prvi put ove sezone tako da mi ne gine sutra upala misica :D
Sto se tice staza : Ogorjelica je malo sa pocetka onaj strmi dio pun grudvi od vjestackog snijega pa je tu za neiskusne potrebna mala doza paznje, srednji dio ogorjelice je dobra i onda standardno lijevak malkice tu i tamo kamencica al' se moze zaobici i probrati, nije nigdje progledalo sto je vazno barem koliko sam vidio... Poljica je isto tako malo sa vrha poledjena i  ima malo grudvi od vjestackog ali nista strasno, od spojnice sa Ogorjelice pa na nize dole je sve dobro... Ja sam zadovoljan kada uporedim sa proslim godinama i kako se skijalo prvih dana, ovo danas je bilo sasvim dobro za prvi dan skijanja, nije bilo guzve pa se moglo iskijati i previse :D

Nmnj

Kakva je situacija, ima li magle, kakve su staze, jel svi dijelovi ogorjelice i poljica rade? Ako moze koja slika u toku dana i vidimo se za vikend   :skijas: :skijas: (PIVA)

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik



otrov

Danas magla i sitan snjeg. Vrlo tesko za skijati, ali kad 10 mjeseci ne j daj sta das :)
share it with friend or two

djeko75

Dobro jutro i pozdrav svim ljubiteljima Jahorine!
Radujem se sedmodnevnom gosotovanju na Jahorini u periodu od 27.12. do 03.01. Nisam skijo na Jahorini ima pet godina. Zadnji put u februaru prije tri godine
sam zbog nedostatka snijega bio primoran da po cijeli dan pijem.
Ovaj put mi se cini malo bolja prognoza (preko dana skije pa tek onda da se malo pije).
Zanima me skola skijanja da li treba unaprijed da se rezervise i kome da se obratim? Radi se o cetri djeteta (4, 8, 9 i 12 godina) sa razlicitim ski iskustvima i jednoj odrasloj osobi.
Unaprijed hvala!

alternativni

Trinaestog radila oba sestosjeda. Ne mogu nigdje naci informaciju zasto danas ne radi sestosjed Poljice.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

alternativni

Eno proradio. Da se hoce danas svi umoriti, da sutra bude manja guzva  :))

Finac

Sredjivali stazu, pa nije radio. Napadalo noæas dosta...  ludzatobom:((

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BD-electronic

Mo¾e li info kako je danas bilo na stazama,  koliko ima snjega i koje staze su radile??

MisterXZY

Kakvi su pristupni putevi, moze li se stici nekako do Jahorine?  anan