• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2018/19 prvi dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2018, 21:30:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ninodragoljub


Ile_db

Stigli danas, 3. godinu zaredom i negdje 7 8 put ukupno..nazalost stigli prekasno za pravo skijanja ali uspjeli smo izvozat Poljice nekoliko puta..primjete se odmah nove "staze" citaj: poveznice izmeðu staza. Snijega ima dovoljno, kamenja takoðer, nista novo sto se toga tice.

Najveæe razoèaranje kad smo saznali na Ski kasi da se od ove godine noæno plaæa posebno iako smo 5dnevni skipass platili nesto manje nego 6dnevni u npr. Risoulu/Varsu a vjerujem da vas 99% ovdje zna kakav je to omjer.
Na kraju, uvijek se nekako vratimo ali to smo si sami krivi :D valjda ima nesto carobno u tim kafanama i ostalom popratnom sadrzaju...  ¾ivili!
"Ne mo¾e¹ kupiti sreæu ali mo¾e¹ skipass"

DarkoN

Evo par slika od danas. Sve su sa Ogorjelice. Kao sto se moze vidjeti i kako mi to kazemo jedan od “onih” dana. Pred kraj dana na vrhu vjetar i malo magle ali nista strasno. Staze su bile dobre do 13h poslije tu i tamo. Kamenja ima mozda cak i vise nego sto je bilo prije. Guzve je bilo ali se pravovremenim prevacivanjem izmedju Ogorjelice i Skocina mogla izbjeci. Danas je radio i dvosjed pa sam se provozao samo jednom, najvise zbog vertikale. Prespor je. Sve u svemu ko je bio mogao je da uziva :-)









Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Neko je spomenuo je li uradjen spust... Ja sam slikajuci sunce uslikao i s :D Koliko sam vidio a to se vidi i sa slike, nije uredjen. Cini mi se da je onaj kamenjar trenutno nemoguce urediti da se moze normalno skijati.

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Br. 4 je samo za tebe. Nadam se da se ove godine vidimo na toj lokaciji :-)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


brera


Carving tri

Sa danasnjim brojem skijasa, staze su izdrzale vise nego dobro.
Jahorina je ovih dana zaista prepuna.

rato

Zna li neko gdje je cijena parkinga 10 KM a gdje 5 KM?Pretpostavljam da je Poljice najveæa cijena, a parkinzi kod Bistrice?

roPebn

Pozdrav forumasi.
Imam jedno pitanje.
Da li je obavezna kaciga na stazi ili nije?

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

roPebn

Quote from: HeAd on 20 January, 2019, 13:29:07
No

Hvala HEAD.
Ja sam na jah od 27.01-1.02. Ako neko od forumasa bude gore neka se javi da popijemo rakicu 😂

mijat


TTsindrom

Dolazim gore 26.01, mo¾e li mi neko potvrditi da li æe taj vikend biti popust od 20% na ski pas?