• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2018/19 prvi dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2018, 21:30:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojan Krizaj

Samo da sutra vreme dozvoli da se skija. Ako radi samo tanjiraca.....aj zdravo


HeAd

Danas je oboren rekord sto se tice cekanja na tanjiraci. Otvorih kameru ko kad je Bajakovo u avgustu WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Carving tri

Kada  se toliko ulozilo o Jahorinu, mogli su ski lift na Poljicima zamijeniti sa novim ski liftom sa sidrima.
Dosta je dana kada radi samo prastari ski lift na Poljicima.

HeAd

Glavna glupost je napravljena sto je skinut stari dvosjed poljice, trebali su ga presjeci na pola duzine i guzve ne bi bilo (ako je to tehnicki bilo izvodivo..)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Carving tri

Slazem se sa HEAD-om.
Stari dvosjed su prodali kao staro gvozdje.

Bojan Krizaj

Ali zato danas na Ogorjelici sjajno...jeste sa tanjiracom bilo problema...ali ok...ovde nigde reda na zici. Par puta se i sam vozio...jeste da je padao i da su staze bile nesredjene...ali meni bila milina 😎

ludiborderi

Kakvo je stanje danas , pada li ? plasi me ovaj najvljeni  + narednih 7 dana ?! ole ole ole
Od rakije nema bolje ¾ene :)

hallo

Quote from: ludiborderi on 12 February, 2019, 12:39:42
Kakvo je stanje danas , pada li ? plasi me ovaj najvljeni  + narednih 7 dana ?! ole ole ole
Koliko ja vidim na vremenskoj prognozi nema juga da duva do ponedeljka tako da i tih +5,6,7 na severnom vetru nije nikakv problem.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

ninodragoljub


Bojan Krizaj

Stanje na stazama je danas tako, da je neko maznuo par decjih skija ispred Krcme. Usput saznam da su jos jednom deckicu isto ukrali skije. Slucajnost? Nadam se, ali cisto sumnjam. Dakle posto mi je jedan sin ostao bez skija, danas je stanje na stazama bilo jedna velika nula 😡

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

ludiborderi

Od rakije nema bolje ¾ene :)

ninodragoljub

Ma ne brini, pogledaj pod detaljno. Temperatura æe par sati po danu iæi iznad nule a noæu opet u minus. Nema jakog juga, nema problema. Biæe to dani vrhunskog skijanja.

skifreak

VIP-e ,   kamera sa pogledom ka ©atoru i Peggy-ju opet u funkciji   ole ole

Vetar ne prestaje ali Ogorelca1 bez problema izdr¾ala udare od 100km/h.

56cm palo juèe i danas,