• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2018/19 prvi dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2018, 21:30:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

1dario1

Pozdrav svima.
Planiram doæi na Jahorinu na 4-5 dana poèetkom 3. mjeseca (subota - utorak), pa me zanima ima li netko informaciju o gu¾vama na stazi u to vrijeme?
®ièare s radom poèinju standardno od 09:00-16:00h ili poènu s radom i ranije?

Takoðer me zanima ima li kakav popust na ski kartu u tom periodu?

hvala i pozz.



dugokontov

Quote from: 1dario1 on 28 February, 2019, 09:51:57
Pozdrav svima.
Planiram doæi na Jahorinu na 4-5 dana poèetkom 3. mjeseca (subota - utorak), pa me zanima ima li netko informaciju o gu¾vama na stazi u to vrijeme?
®ièare s radom poèinju standardno od 09:00-16:00h ili poènu s radom i ranije?

Takoðer me zanima ima li kakav popust na ski kartu u tom periodu?

hvala i pozz.

Ovdje mozes naci informacije o popustima na ski karte:

https://www.oc-jahorina.com/jahorinski-promo-vikendi-20-popust-na-ski-karte/

Quote
Jahorinski promo vikendi” -20% popust na ski karte.

– Promo vikend 24.01. do 27.01.2019 godine
– Promo vikend 07.03. do 10.03.2019. godine
– Promo vikend 28.03. do 01.04.2019. godine

ludiborderi



Pozdrav raja iz raja :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

Milena93

Vratila se sa jahorine...ubola najbolju nedelju prema recima osoblja smestaja...imali smo divne suncane dane i dva dana padavina, tako da nam je bilo top! Pracu kolektivno obozavamo, nama guzve i nisu toliko bile strasne, mada je bilo perioda kada se cekalo 20-30min...ali uz dobro raspolozenje, tesko da to kvari utisak. Overall staze su dobre, malo su nam smetala pravila vezana za nocno skijanje. bilo bi lepo da ima vise staze za nocno i da nije samo petak + vikend. Definitivno smo tu i sledece godine  :bravo::(                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               


kapa


DING

Pozdrav ekipi. kakvo je stanje danas?
namjeravam doæi za vikend do srijede.
vidim da danas veæina lftova ne radi, jesu popustile staze ili je OK?

ninodragoljub

Jak vjetar je. Snijega ima dovoljno.

vip-jahorina

Sad sam sa staze. Jak jugo, snijega jos uvijek ima dovoljno. Neka mjesta su malo progledala.
Rade danas liftovi Poljica i Olimpik, 6sjed Praca. A upravo su pustili i 6sjed Ogorjelica.


HeAd

Vidis da je Vip narucio snijeg za Red Bull, sto znaci za vikend idealno...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



dale

Sneg pada od pola 2 i pada i dalje kao lud!Topovi i zirafe u pogonu!Do sada cca 35cm prsica !