Pozdrav Gost

gondole

• 20 Odgovora
  • 14301 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: gondole
« Odgovori #15 u: 28 Listopad, 2010, 00:57:48 »
a kafice i klubove  :o ...mislim da je Jahorina u tome veliki korak ispred Bjelasnice...ja na Jahorinu idem jer je gore dozvoljeno biti pijan na stazi :D nema policije kao na Bjelasnici  3:( cuj policija jesul oni normalni....pljosku u DZEP (punjena sa jabukovacom,travaricom,šljivom,kruškom i drugim pitkim derivatima... merak sto bi se kod nas reko  :bravo::()
.......:::::::****Harison****:::::::.......

« Odgovori #16 u: 28 Listopad, 2010, 01:12:54 »
a kafice i klubove  :o ...mislim da je Jahorina u tome veliki korak ispred Bjelasnice...ja na Jahorinu idem jer je gore dozvoljeno biti pijan na stazi :D nema policije kao na Bjelasnici  3:( cuj policija jesul oni normalni....pljosku u DZEP (punjena sa jabukovacom,travaricom,šljivom,kruškom i drugim pitkim derivatima... merak sto bi se kod nas reko  :bravo::()
hahah Hare slazem se s tbm u potpunosti !! Jahorina je u prednosti u svemu samo je staza cistija na bjelasnici !!
http://www.gss-sarajevo.com/

« Odgovori #17 u: 31 Listopad, 2010, 23:01:53 »
fala darko na dobrodoslici, ma ok je to sto ti kazes sto se tice omjera snaga ,ali vjeruj mi za par godina a mozda i ranije to ce se izjednaciti tako meni barem izgleda.ipak ostajem pri stavu da bi obje planine dobile dosta,ma moze se u nekom prijelaznom periodu dogovoriti i podjelu zarade  u omjeru recimo 60-40 ,da se to rijesiti...a ludilo bi bilo raja bi furala gdje stignu,cugali,posjecivali mjesta gdje se nesto dogadja ovako su vezani ski pasom za jedno skijaliste...tako meni to izgleda s:nij) s:nij)

« Odgovori #18 u: 01 Studeni, 2010, 00:37:13 »
 :bravo::( :bravo::( :bravo::(  (Y) to je dobra stvarka
.......:::::::****Harison****:::::::.......

*

DarkoN

• 6034
« Odgovori #19 u: 01 Studeni, 2010, 10:01:42 »
fala darko na dobrodoslici, ma ok je to sto ti kazes sto se tice omjera snaga ,ali vjeruj mi za par godina a mozda i ranije to ce se izjednaciti tako meni barem izgleda.ipak ostajem pri stavu da bi obje planine dobile dosta,ma moze se u nekom prijelaznom periodu dogovoriti i podjelu zarade  u omjeru recimo 60-40 ,da se to rijesiti...a ludilo bi bilo raja bi furala gdje stignu,cugali,posjecivali mjesta gdje se nesto dogadja ovako su vezani ski pasom za jedno skijaliste...tako meni to izgleda s:nij) s:nij)
potpuno se slazem, samo ako bude dobre volje oni ce to i da urade.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

« Odgovori #20 u: 03 Studeni, 2010, 10:10:02 »
tesko kad nam je vecina papaka u savezima...ali bice valjda bolje ... s:nij)