• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica - sezona 2018/2019

Started by vip-jahorina, 01 February, 2019, 01:03:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Da otvorimo temu pred kraj sezone  
Danas sve staze ispeglane.

vip-jahorina



alternativni

Jucer bio savrsen dan. Ja sam isao sâm, tako da je presudila cijena parkinga. Sad vidim da na drugoj temi kukaju zbog guzve na Jahorini, znaci dobro sam izabrao. Na Bjelasnici citav dan minut cekanja na sestosjed.
Staze super, cak na kraju dana nije bilo kamenja (samo hangovi), ostaje pitanje zasto ne mogu cijelu sezonu biti ispeglane  ideea:(





hallo

Neke info ukazuju da je staza losa u donjem delu navodno, i da je kamenje "isplivalo"...posto mi je prvi put na Bijelasnicu da krenem, ZAMOLIO bih pravi info sa lica mesta o realnom stanju staza.
Hvala u napred.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hallo

Quote from: hallo on 27 March, 2019, 09:32:31
Neke info ukazuju da je staza losa u donjem delu navodno, i da je kamenje "isplivalo"...posto mi je prvi put na Bijelasnicu da krenem, ZAMOLIO bih pravi info sa lica mesta o realnom stanju staza.
Hvala u napred.
Upravo dobio info sa staze-sve je top ...ako nekog zanima.



wordsworth most famous poems
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hallo

Dobar izbor za juce. Iskoristili i test na Kotlovima i izvukli se na vrh. Naravno nema guzve odn skoro ne sretnes nikoga dok se spustis. Malo mekano na dnu ali je posle 15h stislo po senci od drveca.
Sve u svemu prezadovoljni jucerasnjim skijanjem.



Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

testo82

Zdravo, da li je bio danas ko na skijanju, jesu li pustali kotlove

mijat