Pozdrav Gost

Gondola na Jahorini - izgradnja prve gondole na Jahorini

• 26 Odgovora
  • 4545 Hitova

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Odg: Gondola na Jahorini - izgradnja prve gondole na Jahorini
« Odgovori #15 u: 12 Svibanj, 2019, 19:39:17 »
Ima li tko kakvu mapu kuda bi prolazila gondola i tri nove staze malo je orjentacijski teško uhvatiti imena područja za nekoga tko nije lokalni.

što se tiče cijena one u udarnom dijelu sezone će biti sigurno veće ostaje samo nada prije i poslije da se osiguraju neki popusti ili akcije.

Velika je stvar imati olimpijsku planinu pred nosom a to što je skiajnje jako skup sport to je nešto drugo ipak je u BIH mala kupovna moć.

Pozdrav svima i ja vec odbrojavam do zime a na ljeto sigurno dolazim anan

Pozz :))

« Odgovori #16 u: 12 Svibanj, 2019, 20:09:06 »
Nema jos mape, ali izmdju 6sjeda Poljica i Ogorjelica. Negdje u sredini.
Polzak je oko tehnicke baze (veliki parking prije polaza Ogorjelice 6sjeda)
A i nece ici do vrha.

« Odgovori #17 u: 12 Svibanj, 2019, 22:27:04 »
VIP-e, znas li kolike duzine bi ove nove 3 staze trebale biti? Jesu li to "prave" staze ili samo poveznice izmedju postojeci?

« Odgovori #18 u: 12 Svibanj, 2019, 22:47:27 »
ne vjerujem da ce biti "prave"  (:smijeh:

« Odgovori #19 u: 13 Svibanj, 2019, 15:28:02 »
Ako će početak gondole biti kod tehničke stanice na Ogorjelici, onda treba dobro razmisliti o mogućnostima parkinga. Već sada je preopterećen, sa gondolom će biti još više.

« Odgovori #20 u: 30 Lipanj, 2019, 17:26:41 »
Skijanje je uvijek bio skup sport i ako je nesto skupo ocekujemo i kvalitetu da nam daju za nas novac ..
Mi smo cijela porodica bili za novu godinu kod vas u trajanju od 7 dana bilo nam je jako lijepo i osjecalli smo se stvarno srdacno primljeni i jako dobo ugosceni . pohvale svima al stvarno svima ...
sto se tice staza i kapaciteta na jahorini te cijena ski pasa ja sam misljenja da je svako poskupljenje opravdano samo adekvatnom investiciom i povecanjem kilometara staza  jel iskreno receno staza nikad dosta .
Moj  prijedlog  ulazite i slobodno cijene prema tome kroite ako zelimo da nam se nesto pruzi onda dajmo i novac za to poklonit nam nece niko sigurno .
a to sto sto je neko gore bio napiso da cijene trebaju biti prikladne stanju u drzavi ZABORAVITE .. netrebaju niti smiju . Skijanje nije zakonom propisano niti u ustavu odredjeno da svako mora ic na skijanje i ja vam iskreno kazem ako posatne dostupno jednoj prosjecnoj Bosanskoj Placi onda je Amen... bit ce konzervi i kesa i galame i ciganluka na sve strane a to nikome od nas nije potrebno .. ja ponavljam bili smo po prvi put i  neki dan smo ponovo bokirali sa sledecu zimu i radujemo se svemu sto nas ocekuje .. a sve ove gorine smo ranije bili u Söldenu i u Svicarskoj i ja sam htjeo ponovo u Sölden ali Djeca kazu samo Jahorina .
evo oprostite na vako dugom dopisu i vjerojatno sam pomijeso teme al imam potrebu da kazem sto mislim .. (snow) :skijas: :skijas: (snow)

« Odgovori #21 u: 02 Srpanj, 2019, 10:37:21 »
Skijanje je uvijek bio skup sport i ako je nesto skupo ocekujemo i kvalitetu da nam daju za nas novac ..
Mi smo cijela porodica bili za novu godinu kod vas u trajanju od 7 dana bilo nam je jako lijepo i osjecalli smo se stvarno srdacno primljeni i jako dobo ugosceni . pohvale svima al stvarno svima ...
sto se tice staza i kapaciteta na jahorini te cijena ski pasa ja sam misljenja da je svako poskupljenje opravdano samo adekvatnom investiciom i povecanjem kilometara staza  jel iskreno receno staza nikad dosta .
Moj  prijedlog  ulazite i slobodno cijene prema tome kroite ako zelimo da nam se nesto pruzi onda dajmo i novac za to poklonit nam nece niko sigurno .
a to sto sto je neko gore bio napiso da cijene trebaju biti prikladne stanju u drzavi ZABORAVITE .. netrebaju niti smiju . Skijanje nije zakonom propisano niti u ustavu odredjeno da svako mora ic na skijanje i ja vam iskreno kazem ako posatne dostupno jednoj prosjecnoj Bosanskoj Placi onda je Amen... bit ce konzervi i kesa i galame i ciganluka na sve strane a to nikome od nas nije potrebno .. ja ponavljam bili smo po prvi put i  neki dan smo ponovo bokirali sa sledecu zimu i radujemo se svemu sto nas ocekuje .. a sve ove gorine smo ranije bili u Söldenu i u Svicarskoj i ja sam htjeo ponovo u Sölden ali Djeca kazu samo Jahorina .
evo oprostite na vako dugom dopisu i vjerojatno sam pomijeso teme al imam potrebu da kazem sto mislim .. (snow) :skijas: :skijas: (snow)

Imao si priliku da mudro ćutiš ali si je, na žalost, propustio. Nedopustivo je ovakvo generalizovanje kao što si ti učinio. Na primjer, moja porodica je po primanjima prosječna a, vjerovao ili ne, ne bacamo konzerve i kese na sve strane. I koliko god to bilo zaprepašćujuće za tebe, uopšte ne galamimo. Znam da to tvom shvatanju, opterećenom stereotipima, izgleda nevjerovatno ali je tako. Onu bljuvotinu o "ciganluku" ne bih ni komentarisao jer želim ostati u granicama pristojnosti.

« Odgovori #22 u: 23 Srpanj, 2019, 10:20:45 »
Da li su krenuli ikakvi radovi na gondoli jer ako je plan da se to završi do početka sezone krajnje je vreme da se počne?

« Odgovori #23 u: 23 Srpanj, 2019, 14:01:18 »
Radovi na pripremi trase i pratećih staza su u punom jeku. VelikI su izgledi da će biti na vrijeme gotovo.

salvage cars san antonio

« Odgovori #24 u: 24 Srpanj, 2019, 00:38:49 »
Bravo.  Želim radnicima puno uspeha i sreće.

« Odgovori #25 u: 24 Srpanj, 2019, 11:02:11 »
Ako ne prošire staze, bar još na minimalno 3-5km,  džaba im sve gondole i ski liftovi, biće gužva kao za hljeb 93-e :)) mogli su malo i kamenje, odnosno stijene, no stazama da srede, ne da se ljudi povređuju čim malo popuste staze. Drug mi je ove godine slomio skiju na stazi(i to vrhunsku skiju). Dečko slikao, zvao gorsku službu i ostale, posao slike i molbu OC-u i nisu se udostojili pola godine da mu odgovore. Tako se ne gradi pozitivni imidž i reputacija skijališta. Zato neka malo i obrate pažnju na skijaše jer žive od njih, i neka im poboljšaju uslove na samim stazama, što je i normalno, a ne marketinškim aktivnostima (Y) :skijas: regge

*

SHP

• **
  • 7
« Odgovori #26 u: 24 Srpanj, 2019, 23:48:03 »
Ne znam samo gdje je uspio na stazi polomiti skiju. Skijao sam skoro od prvog do posljednjeg dana sezone i nije bilo nikakvih problema sa kamenjem, naročito na glavnoj stazi Poljice gdje ga uopšte nije ni bilo. Na ostalim stazama je bio poneki kamenčić kad je visina snijega bila mala. U svakom slučaju, bolje stanje nego prethodnih sezone, mada ni tada nije bilo stijena na stazi.