• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gondola na Jahorini - izgradnja prve gondole na Jahorini

Started by vip-jahorina, 08 May, 2019, 14:54:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina

Nema jos mape, ali izmdju 6sjeda Poljica i Ogorjelica. Negdje u sredini.
Polzak je oko tehnicke baze (veliki parking prije polaza Ogorjelice 6sjeda)
A i nece ici do vrha.

mrjasmin

VIP-e, znas li kolike duzine bi ove nove 3 staze trebale biti? Jesu li to "prave" staze ili samo poveznice izmedju postojeci?

vip-jahorina



Deny

Skijanje je uvijek bio skup sport i ako je nesto skupo ocekujemo i kvalitetu da nam daju za nas novac ..
Mi smo cijela porodica bili za novu godinu kod vas u trajanju od 7 dana bilo nam je jako lijepo i osjecalli smo se stvarno srdacno primljeni i jako dobo ugosceni . pohvale svima al stvarno svima ...
sto se tice staza i kapaciteta na jahorini te cijena ski pasa ja sam misljenja da je svako poskupljenje opravdano samo adekvatnom investiciom i povecanjem kilometara staza  jel iskreno receno staza nikad dosta .
Moj  prijedlog  ulazite i slobodno cijene prema tome kroite ako zelimo da nam se nesto pruzi onda dajmo i novac za to poklonit nam nece niko sigurno .
a to sto sto je neko gore bio napiso da cijene trebaju biti prikladne stanju u drzavi ZABORAVITE .. netrebaju niti smiju . Skijanje nije zakonom propisano niti u ustavu odredjeno da svako mora ic na skijanje i ja vam iskreno kazem ako posatne dostupno jednoj prosjecnoj Bosanskoj Placi onda je Amen... bit ce konzervi i kesa i galame i ciganluka na sve strane a to nikome od nas nije potrebno .. ja ponavljam bili smo po prvi put i  neki dan smo ponovo bokirali sa sledecu zimu i radujemo se svemu sto nas ocekuje .. a sve ove gorine smo ranije bili u Söldenu i u Svicarskoj i ja sam htjeo ponovo u Sölden ali Djeca kazu samo Jahorina .
evo oprostite na vako dugom dopisu i vjerojatno sam pomijeso teme al imam potrebu da kazem sto mislim .. (snow) :skijas: :skijas: (snow)

ninodragoljub



ninodragoljub

Radovi na pripremi trase i prateæih staza su u punom jeku. VelikI su izgledi da æe biti na vrijeme gotovo.


salvage cars san antonio

BD-electronic




mijat



HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4