• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gorska Sluzba Spasavanja

Started by Jovana1, 25 February, 2021, 16:59:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jovana1

Veliko razocarenje i minus za Jahorinu, na koju dolazim vec 18 godina za redom. Danas na stazi je clan Sluzbe Spasavanja, tako bezobrazno i nevaspitano uputio par psovki meni. Zbog toga sto nije mogao da prodje od mene( imao je prostora i levo i desno). Tako proste, bezobrazne, nevaspitane i perfidne ljude ni na jednom skijalistu nisam videla. Oni su tu da pruze ljudima pomoc, a ne da im kvare uzitak. UZAS. Od glavnih na Jahorini, pa do onih sto rade na sestosedima treba menjati.

enkidu

Quote from: Jovana1 on 25 February, 2021, 16:59:28
Veliko razocarenje i minus za Jahorinu, na koju dolazim vec 18 godina za redom. Danas na stazi je clan Sluzbe Spasavanja, tako bezobrazno i nevaspitano uputio par psovki meni. Zbog toga sto nije mogao da prodje od mene( imao je prostora i levo i desno). Tako proste, bezobrazne, nevaspitane i perfidne ljude ni na jednom skijalistu nisam videla. Oni su tu da pruze ljudima pomoc, a ne da im kvare uzitak. UZAS. Od glavnih na Jahorini, pa do onih sto rade na sestosedima treba menjati.

To je uduvek bio problem sa Jahorinom. Previse buzdovana koji rade u ski centru (na zicama, na kasama, na parkinzima...), a realan domet im je da cuvaju ovce u nekoj pripizdini. Ovde ne racunam vozace ratraka, sa njima sam imao samo pozitivna iskustva. 

vip-jahorina

Dobra je nasa sliuzba spasavanja... zlu ne trebalo. Zato ih pocasti svaki put kad ih vidis.