• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Goga Mostar

Srednja zalost danas, snijeg, kisa, staze popustile, ima lijepih dijelova, ali daleko je od dobrog!


HeAd

Obicno kad ga nema dugo na kraju ga bude i previse. Pozdrav iz Flachau, a sutra malo Schladming anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dix

padaaaa, nagurace do 10 cm do jutra

alekRovic

Hede zatarlahaj koji put za nas vamo, da nam posaljes malo snega  :bravo::(

Dix, i ja se nadam da ce celu noc padat  (snow)

brera


burkezg

Jel palo ista konkretno ili je samo samo zabijelo zenlju?

alekRovic


zlimfur

OC Jahorina reklamira na FB 35cm snijega. Po ovom sto se vidi na kamerama, mozda ima toliko, ali blata. Ne znam cemu to sluzi.

alekRovic


burkezg

Izgleda bolje nego dnevno😉

Bojan Krizaj

Kakva je situacija....spremam se za skijanje, a najradije bih na Jahorinu, ali mi nesto ne obecava.

alekRovic

Danas magla pri vrhu i jak vetar, u 15h zatvoreni sestosedi i gondola zbog vetra.
Skijao ove nove ispod gondole i prebacivao malo na ogorjelicu. Nije mi se islo na poljice na otvoren sestosed po ovom vetrum. Generalno, ima i ok delova, ima i zemlje i kamenja, ima svega... kako sam se nadala dobro sam se udala sto bi rekli, tarlahanje opet nocas ne bi li palo nesto  (snow)

mijat

zar gondola nije predviðena da radi kada se zbog vetra zaustave 6-guzi   ideea:(

Carving tri

Kao sto su topovi postavljevi da prave snijeg, kada nema prirodnog.