• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alekRovic

Majstor sa zice na Praci kaze da sutra Olimpik otvaraju.

Danas je fenomenalno, nije jak vetar, staze fine, suncano :skijas: :skijas: :skijas:
Ima staza koje nisu tabali, al nije da mi smeta  regge

brera

Quote from: alekRovic on 29 January, 2020, 11:28:32
Majstor sa zice na Praci kaze da sutra Olimpik otvaraju.

Danas je fenomenalno, nije jak vetar, staze fine, suncano :skijas: :skijas: :skijas:
Ima staza koje nisu tabali, al nije da mi smeta  regge

U¾ivaj  :bravo::( (Y) regge

dix


alekRovic


burkezg


dix

Burkezg ,ja ne bi bas tako lako odustajao, tih 10 moze biti samo jedan dan i nije jako opasno ako ne bude velika vlaga. Tamo 4. I 5. Ce opet neki sneg i minusi. Te prognoze varaju jer ne uzimaju u obzir nadmorsku visinu. Realno mozes imati par sto bi rekli onih naj dana sa suncem bez magle za uzivanje. Razmisli jos malo

HeAd

To je jos i najbolji termin do sada WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ludiborderi

Ja po obicaju ciljam kraj avgusta i  pocetak marta :) Mart nikad nije izdao :)  Planiram u subotu malo za dusu bord izgrebati , pitanje za ove gore, ako udjem i platim parking , mogu li izaci sa jahorine pa se vratiti isti dan sa tom parking kartom ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

brera


alekRovic

Probilo se sunce, danas ce opet izgleda biti fantazija dan, valja pozuriti na prvu zicu  :skijas:

alekRovic

Srecan Olimpik svima koji slave  :bravo::(


ludiborderi

Od 5.2 najavljene su veæe padavine , a temp pada na -15 ... mislim da nema potrebe da brinete.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

Lejla

Ljudi kakav je bio Olimpik danas?

Kohi