• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


vip-jahorina

Sinoc je palo desetak cm i kao melem na ranu je.
Dosta je juce popustilo sve, ali sa ovim snijegom i minusom ce biti puno bolje. Naravno samo staze koje su sa vjestakom pokrivene. Velika je razlika u ondosu na druge staze.

@petar93
Da li se isplati dolaziti? Po meni uvijek, ali ti moras znati sta ces. Prati malo kako izgleda - i nije Split na kraj svijeta 😎

Brera,
Nema sanse da sjednem narednih dana za komp i sredim smajlije. Trka Homerun mi oduzela i onih 5 minuta koje sam imao slobodnih 😱

brera


narnija

Dobroo vece svima ,
Mi stizemo u subotu i mislim da je divan tjedan ispred nas samo me zanima da li staza 7 cijela radi jer smo smjesteni u satoru i lani smo na skijama i van i unutra .tom stazom od pegija prema vikendici ...??

vip-jahorina

Brera :-)


@narnija
ako ima snijega, sve je ok sa stazom 7.

narnija

Onda se nadam da ga za sad ima dovoljno......hvalaa


klanfa

Kakvo je stanje na stazama danas? Dolazim sutra pa bi bilo fino znati ako se neke staze trebaju izbjeci zbog kamena... Kako je na Praci, Olimpiku?

Lejla

Danas sam bila, najbolje su Poljice, pogotovo zato sto su skijasi i borderi utabali i srednju stazu, pa mozes izbjeci standardne guzve i usporavanja u lijevku, tako da Poljice cijelom duzinom ispadnu bas dobre. Guzva standardno na sestosjedu, isto se da izbjeci ako se guras skroz desno :)
Gondola fino drzi, pogotovno centralna koja se osvjezava, izbjegavaj krajnju desno ima kamencica.
Ogorjelica iskreno meni je losa konstantno ove sezone (sama sredina je odlicna, prva i zadnja trecina zaledjeni). Mozes odraditi stazu koja prolazi ispod OG 2, ona je stvarno ok za cudo s obzirom da nema osvjezavanja..
Olimpik se nikako ne isplati jer je otvoren do pola a bude guzve. Cekas 7-8 min a spustas se 15 sec.
Pracu probaj centralnu, ostale nemoj nema potrebe stvarno su pune kamenja ne isplati se voziti radi 20m snijega kojeg ima samo na pocetku...

Eto :)

Carving tri

Lejla je dala detaljan opis danasnjeg dana.
Izuzetno lijep dan za skijanje.
Na kraju dana poceo da pada snijeg.
Palo manje od 10 cm novog snijega.
Jahorina nocas, sva u bijelom.
Na nekim dijelovima Poljica i Ogorjelice aktiviran sistem vjestackog osnjezavanja.
Snijeg prestao da pada, mirno je.


narnija

Predivnoooo ...
Jel sutra radi nocno da mi to odmah isprobamo kad stignemo

vip-jahorina

Svaku noc je skijanje od 18-21h

Finac

Danas stanje top. Staze i dalje dobro dr¾e... malo gu¾va ali se mo¾e izbeæi.
Sunce pr¾i. 😉

Kmara


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4