• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

mijat


hallo

"Ove sezone redovna autobuska linija na lokaciji ©ator - Rajska vrata! Svaki dan od 09.00h-22.00h"
IZVOR: OC Jahorina


Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

brzi-gonzales

Iznenadjen sam postavljanjem gondole na ovoj lokaciji. Zar nije bio prioritet da se uradi produzetak od Prace do postojece gondole koja ide od Pala.
Cemu sluzi nova gondola od samo 1 km duzine?  Zasto nije ucrtana na mapi, sezona pocinje, a mapa nije azurirana?

hallo

Danas radi sestosed Poljice i sidro (ex tanjir) Poljice.


Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

vip-jahorina

Quote from: brzi-gonzales on 06 December, 2019, 21:51:09
Iznenadjen sam postavljanjem gondole na ovoj lokaciji. Zar nije bio prioritet da se uradi produzetak od Prace do postojece gondole koja ide od Pala.
Cemu sluzi nova gondola od samo 1 km duzine?  Zasto nije ucrtana na mapi, sezona pocinje, a mapa nije azurirana?

Izvini brzi, nismo mi tako brzi :-)
Mapa je aktualizirana.
A zasto je gondola tu gdje jeste smo pricali i pisali u vise navrata, izmedju oslaog i na forumu.

Tema je stanje na stazama Jahorine

Nmnj

Pozdrav svima, planiramo dolaziti iduci vikend (13 i 14.12.2019) na Jahorinu, zanima me trenutno stanje iz prve ruke, koliko liftova radi, da li su utegnute staze, isplati li se dolaziti sa obzirom da imamo 220km do Jahorine ( iz Banja Luke) , pored tog me zanima da li je 50% popusta na ski pass i ovaj vikend povodom "Balkan ski opening-a". Hvala unaprijed  :skijas: :skijas: :skijas:

hallo

https://www.jahorina.org/files/VisinaSnijega.jpg


Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

MisterXZY

Quote from: hallo on 11 December, 2019, 09:27:55
https://www.jahorina.org/files/VisinaSnijega.jpg





Da li vise vjerujete svojim ocima ili OC-u?  "angel

mijat


ademirch

Zdravo, koji liftovi i koje staze su bile otvorene danas, i da li se zna sta ce od navedenog raditi za vikend?

hallo

Cini se bice snega i "minusa" pre Nove..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Kolepfc

Kakva je situacija sto se tice pravljenja vestackog snega? Kad dodje minus, jel izvodljivo srediti staze samo sa vestackim snegom?

dix

nema ni forumasa bez bar pola metra snega...

vip-jahorina

Quote from: Kolepfc on 19 December, 2019, 12:50:19
Kakva je situacija sto se tice pravljenja vestackog snega? Kad dodje minus, jel izvodljivo srediti staze samo sa vestackim snegom?
Veoma moguce, ali mora biti minus... Po ovom vremenu nije moguce praviti snijeg