• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skijas

joj druze, stvarno zao mi je za tvoje skije  :<)
Ja znam da ovi momci iz OC a su na granici ludila i da ne mogu izaci u susret.  :X


narnija

Dobroo vecer dragi ljudi ,

...mi stizemo 22.2...vec evo 5 godinu za redom i uvijek imamo snijega tako da evooo do tada tarlahamo sa vama  (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)....
Pitanjce ,da li funcionira ovaj ski bus i stvarno vogi do 22 sata svaki dan ???...mislim za nas koji ostanemo po birtijama pa nismo bas sposobni na skijama do dolje....

vip-jahorina

Idemo svi u tarlahanje, bice snijega  ole ole ole

Ski bus je opet u pogonu :-)

mijat

 ole ole ole (snow) (snow) (snow) ole ole ole (snow) (snow) (snow)

vipe, tra¾im beneficirani radni sta¾ zbog uslova rada i silnog tarlahanja  regge

vip-jahorina

 (:smijeh: (:smijeh:
Nema tebi odmora moj Mijate  :skijas:

alekRovic

 (snow) (snow) (snow) ole ole ole (snow) (snow) (snow)

Samo optimisticno i pada pola metra za vikend  :skijas:

MilMar

Pozdrav ljudi!
Zahvaljujuci ovom forumu sam saznala pravo stanje na stazama, zahvalna sam na tome. Idem na zimovanje samo 7 dana godisnje i tacno bih presvisnula da sam dosla i zatekla stanje kakvo jeste. A da ne pricam o unistavanju opreme za koju sam itekako morala da skupljam kako bih je kupila.
Sve u svemu ne volim kako se manipulise informacijama i te fazone lokalaca kad ih pitam kako je da mi odgovore da 'ima dobre rakije i hrane' mislim se rodjace mani me, pitam za staze, ne idem da poziram i da se ozderavam.
Deo ekipe je i dalje optimistican da ce biti snega za termin 25.01.-01.02. i jbg nadam se da ce biti upravu jer bih volela da idemo svi zajedno, u drustvu je svaki spust zabavniji.
Mislim da cu se pretvoriti u Indijanca koliko vec prizivam sneg ali Boze moj, moram nastaviti 
(snow) (snow) (snow) (snow) (snow) ole (snow) (snow) (snow)


HeAd

Vip se potrudio, stavio stap oli ti mjerac visine snijega, kad isti pokaze 63 cm tad skije u auto i pravac Jahorina  :)) inace: https://www.instagram.com/p/B7YHd3yAW_Z/?igshid=3jmvmzx17ja1
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

narnija

  (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) ole ole ole ole ole (snow) (snow) (snow)ja cu ovako cijeli mjesec pa vakjda ce da padne

dix

da li bar uspevaju da odrze postojece stanje sa vestakom na ove dve staze sto rade?


Kmara


HeAd

Jbt imas 10 kamera i sve na njima vidis i mozes da skontas da li da ides ili ne..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

alekRovic

U najgorem slucaju naucis za naredne sezone da ne uplacujes unapred bez da mozes da promenis datum, kao npr ja :bravo::(

Prognoze kazu nesto sitno snega veceras  (snow)