• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bojan Krizaj

Imas kamere, to je istina, ali bato svaka treca vam radi. Praca stoji jos od prosle sezone...
Moja porodica voli Jahorinu i poucen stanjem.na istoj ove godine cekamo momenat. Ako ga ne bude....pravac Brezovica...dugo cekano jos od '99-e

Ile_db

Na Kupresu pada veæ satima (web kamere), a ovdje nikako da naiðe
"Ne mo¾e¹ kupiti sreæu ali mo¾e¹ skipass"

dix

Prognoza kaze sledeci sneg 29.

alekRovic

Ove sto ja gledam kazu 25-26. al izgleda stize i neki jugo u sredu, valda nece otopiti i ovu bedu od snega :<)

Carving tri

Tuzno je gledati desetine topova na Ogorjelici i Poljicama kako ne rade.
Istina, danas su tokom dana osnjezavali Pracu.
Jezero na vrhu Jahorine je gotovo ispraznjeno, sa debelim slojem leda.
Uzalud tolike instalacije za proizvodnju snijega, kada nema dovoljno vode.
Zato su i staze ovih dana, takve kakve jesu.

dix



Kohi

Istini za volju, izgraðeno i rekuperativno jezero na Poljicama u koje je sprovedena drena¾a sa staza. Da se lijepo vidjeti kad poneko snima iz drona.
Startovao je sezonu sa punim jezerom na Ogorjelici a sad je svejedno da li koristi to gornje ili donje na Poljicama...

Atomba

Kao sto smo i pisali prosle sezone... Cist marketing za otimanje love lakovernima... Dolazim zadnjih 10, na forumu sam 5 da kazemo povremeno aktivan  pratim desavanja i postove a po ekad i napisem nesto hejterski cisto onako zbog svog mota za koga si "uvik protiv" sto bi rekli Dalmatinci. Kao i uvek do sada ne kreci dok ne vidis da je zatrpao... Mozda je skuplje ali sam u zivotu naucio da je skuplje uvek jeftinije na kraju balade. I ne mogu da ostanem nem.. Znam da neki tu zive od ovoga ali su uvek bili protiv a sada je doslo do medijskog mraka. Da padne jedan dobar do marta da se uhvati par dana i dosta od mondenske Jahorine.

wuchko

Zdravo ekipa. Vidim pokazuje 8cm snega u nedelju. Koliko je snega realno dovoljno da se staze uljude? Pozdrav

mijat



bnbg

Quote from: wuchko on 20 January, 2020, 19:50:59
Zdravo ekipa. Vidim pokazuje 8cm snega u nedelju. Koliko je snega realno dovoljno da se staze uljude? Pozdrav
Dovoljno bi bilo metar jer ovo sto ima na stazama, iz iskustva znam da nije skoro nista, tako da kad na meracu bude oko 1m to bi trebalo da popravi situaciju.
Ja sam bio letos na jah i ono sto sam video nisam mogao da verujem kako izgleda onaj deo kuda su trasirane staze. Izgleda kao makadam put. Tako da mi skijamo po ozbiljnom kamenjaru na koji ako ne padne metar snega od skijanja nema nista. Topovi su cist marketing.

dix

Realno se slazem sa BNBG, ali metar za perverziju.i sa 60-70 cm cemo pevati od srece, ako uopste toliko padne. Uzdam se u februarski sneg