• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dix

realno se skija i sada na ovom sto ima, sve zavisi sta ocekujes. Ja vodim klince pa kontam da ce njima biti ok i ove dve staze sto dr¾e

simo


alekRovic

Ja sam od 26. do 2. , uzdam se u ovaj sneg najavljen za 26, nece valda kisa pasti umesto njega  (:smijeh:

Usput uzimam ski pas na 8 dana, i kad stavim na papir sa onim popustom od OC za tu nedelju 30% (max petodnevna karta) = 1(bez popusta) + 5 (sa popustom) + 2(bez popusta) me izadje 261, a ako uzmem odma osmodnevnu 260  (:smijeh: teska matematika  (:smijeh:

HeAd

Uzmi da ti je to cijena za 2 i po dana skijanja u Austriji. Ide snijeg od subote..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

VladaNS

Ja sam na Jahorini, sinoc su radili, a i veceras rade topovi na poljicama. Poljice, ta jedna trasa koja radi je skroz ok. Ogorjelica, to sto radi je onako, prihvatljiva, a ostale staze imaju kamenja i leda.
Sta znam, nije da ne vredi dolaziti, moze se malo proskijati..
Al nemojte nositi omiljene skije :)

Carving tri

Skijao sam prosle sedmice na Jahorini.
Pogrjesio sam sto sam skijao na novim skijama.
Na Jahorinu sam trebao koristiti skije "kamenjarke".

otrov

share it with friend or two

brera

 regge Visina snijega redovno se prati  regge  :bravo::(

simo



Ile_db

"Ne mo¾e¹ kupiti sreæu ali mo¾e¹ skipass"

simo

Quote from: alekRovic on 22 January, 2020, 23:47:46
Koliko znam nocno skijanje nije ukljuceno ni uz jednu kartu nego se odvojeno placa... neka me ispravi neko ako gresim.

A sto se tice cene ako se uzme odmah ski pas za 5 dana to je 180km, a ako uzmete za vikend ski pas na 2 dana to je 85 i onda jos i ski pas na 3 dana to je 120×0.7(popust 30%) = 84 sto mu sve zajedno dodje 85+84=169. Tako da na taj nacin ustedite 11 marona  (PIVA)

Pa prije 2 godine smo sa 4-dnevno karto imali i noæno...zato pitam :) Zna biti da je sad drugaæije...hvala.
LP

mijat


dante


simo