• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dante


alekRovic

Verovatno pretpostavljaju da neces skijati sve 3 veceri  (:smijeh: Mozete pitati OC porukom na fb stranici sa konkretnim primerom kao ovaj danteov primer, pa javite sta su vam odgovorili. Ja sam tako saznao za popuste i da je max sa popustom sl nedelje petodnevna karta.


alekRovic

Utanjile prognoze i ovaj sneg za nedelju, bas se ne da da padne  (doh)

dix

Na dugorocnoj prognozi ozbiljniji sneg oko 05.02

Tonik

gasi zice zakljucaj planinu.nema od skijanja nista ove sezone
i think too much i drink too much

Marinmvg

Pozz! Dolazimo na Jahorinu vec 15g,termin prvi tjedan u februaru! Do sad je svake godine bilo vrhunski. Znalo napadat prvu noc pola metra pa se nadamo da ce tako i sada biti.  (snow)  ole
Slavene pripremi krusku :))

alekRovic

Ja polecem nocas za Jah sa rentiranim skijama pa gde puklo puklo  :skijas: (:smijeh:

Kohi


abalsa

Da li je neko danas bio? Kakvo je stanje? Da ne idem sutra ako cu se po zemlji skijat  :D

ioklio


alekRovic

Doneo sam sneg, pada od 10 danas, sad da li ce biti dovoljno, ne bih znao  (snow)
Staze onako, skija raja...

Bojan Krizaj

Po kamerama i informacijama koje dobijaju, nista bez novih 30cm. Koliko vidim zemlja probija na sve strane. Nadamo se da ce nas februar iznenaditi 💪💪💪💪

alekRovic

Jeste, sve staze se zute bas momacki, a i ovaj sneg je malo kisa malo sneg, tako da slaba vajda od njega  ideea:(

mijat