• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alekRovic

Tukle zirafe danas na Praci i redari sklanjali kamenje, bilo ga bas dosta. Sad tuku topovi na Poljicama, sutra ce da se proba nocno  :skijas:

hallo

"Jutro sa Jahorine!
Upravo smo obisli sve staze od Ogorjelice do Poljica i jednoglsan zakljucak je: savrseno. Ne da nema kamenja po stazi nego nema ni kamencica 💪
Tvrde, odlicno ispeglane i utabane."
IZVOR: FB stranica VIP Jahorina


Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

alekRovic

Nisam danas na Pracu isao, ove ostale su skroz dobre bile sa izuzetkom jednog dela Novaka gde je bilo leda i jednog dela Ogorjelice, al su bar oznacili da se pripazi, tako da je ok. Kamenja jedino na par poveznica video, al se i to da izbeci.  (Y)

testo82

Olimpik ok, ali treba sici sa tanjra iza tehnickog puta, prema vrhu ima kamenja.
Danas olimpik najbolji skijalo nas je 2-3 bez guzve
Praca nije ni radila, a sto se kamenja tice ima ga na svim stazama toliko da ostetis ali ne i da unistis skije

alekRovic

Posle nocnog mogu reci da je vrh  ole
Staza top utegnuta i osvetljena, nigde guzve  regge

Bojan Krizaj

Jel prognoza da se lozi raja ili je realna 🤔

hallo

Malo off ali prosto ne mogu zaobici... Evo me u Bad Klainekirchaim AUT gde apsolutno nema snega do 1500m a gde ova Austrijska gospoda napravise staze po livadama koje drze i po kojima se skija! Btw i ovde je jezero za vestak na vrhu!!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Bojan Krizaj

Ima li neki info sa staza? Po kamerama deluje lose...nadamo se da ce pasti pa eto i mene od sledeceg vikenda.

dix

prognoza bi trebalo da je OK, Utorak i sreda po 20-ak cm. u sledeci utorak  jos15. Nadamo se da ce tako biti...

maliq53

Quote from: hallo on 02 February, 2020, 21:37:18
Malo off ali prosto ne mogu zaobici... Evo me u Bad Klainekirchaim AUT gde apsolutno nema snega do 1500m a gde ova Austrijska gospoda napravise staze po livadama koje drze i po kojima se skija! Btw i ovde je jezero za vestak na vrhu!!





Neka me neko ispravi ako grijesim ali jednostavno nama je ovdje vjeciti problem jugovina koja pojede snijeg nenormalno brzo... Nisam ekspert ali mislim da tamo njima nema toliko jugovine kao nama ovdje...

HeAd

Generalno to je problem Jahorine i Bjelasnice. Samo sto se prije znalo da nakon juga ide sigurno metar snijega, a sada da padne 40cm bit ce dobro..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dix

kontam da ni vestacko ne radi zbog temperature, valjda ce nas usrati pola metra bar....I 40 ce biti ok ako budu krpili vestakom

Filipino

Dobre su najave za padanje , ali pri najavljenoj jaèini vjetra je pitanje koliko æe ga ostati na stazama.
Barem u gornjim dijelovima.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hallo

Quote from: dix on 03 February, 2020, 15:10:53
kontam da ni vestacko ne radi zbog temperature, valjda ce nas usrati pola metra bar....I 40 ce biti ok ako budu krpili vestakom
Ovi pucaju vestak svaku noc na +5!!! Uz to 95% su zirafe za vestak.. temperatura je oko 10 u donjim krajevima a nocu ne ide u minus..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

mijat