• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

klanfa

Kakvo je stanje na stazama, ima li kamena? Pretpostavljam da ima cim osnjezivanje radi...
Je li ostalo ista snijega na vrhu?
Cudno da samo jedan sestosjed radi...

HeAd

Osnjezavanje treba da radi non stop i da ga ima 4 metra..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: klanfa on 06 February, 2020, 11:42:52
Kakvo je stanje na stazama, ima li kamena? Pretpostavljam da ima cim osnjezivanje radi...
Je li ostalo ista snijega na vrhu?
Cudno da samo jedan sestosjed radi...


regge
Objava VIP Jahorina na Facebook koji minut unazad:

Palo nam je pola metra snijega! Cekamo danima!

Ali molimo za razumjevanje da je juce bila snjezna oluja koja je trajala do kasno u noc. Vrhovi i izlaz zicara su zaledjeni, stubovi zameteni. Ekipe ne silaze sa terena i cim se omoguci siguran rad, bice pustene zicare u pogon.




klanfa

Quote from: HeAd on 06 February, 2020, 11:44:19
Osnjezavanje treba da radi non stop i da ga ima 4 metra..

Apsolutno se slazem! Ali to definitivno nije bio slucaj ranije ove zime, kad smo i na forumu vidjeli da se ljudi zale na puno kamena, vani minusi, a topovi miruju...

Hvala Brera, nisam to bio vidio.

Jos da cujem je li ostalo ista snijega na vrhovima i ima li kamena i da se pakujem za vikend    anan :skijas:

vip-jahorina

Hvala Brera.
Sinoc je bilo kriticno na Jahorini. Gosti to nisu osjetili.
I danas je minimalni problem bio da nam zice ne rade ka vrhu jer je gore bila katastrofa. Zato su svi vecars imali besplatno nocno skijanje. Naravno razlicitim hejterima pozelim da nikad vise ne dodju na nasu planinu jer im i nije tu mjesto.
Jahorina je otvorena planina, prelijepa i dosta se istice po sve od svog okruzenja. I vjerujete da necemo trpiti nikakve izlive mrznje ka nama i nasoj planini.
Parking se placa i palcat ce se. Rakija kosta koliko kosta, skijanje kosta koliko kosta i tako ce biti.
Svi su dobrodosli, a niko nije natjeran da dodje.
Na FB i razlictim kanalima informisanja ima toliko bezobrazno nepismenih ljudi da mi se kosa na glavi dize. Veoma mi je drago da ovaj forum i dalje drzi nivo sa kojim se svi ponosimo.

Svaki hejter ce biti licno od mene banovan na svim mogucim socijalnim medijima kao i ovdje. A mi cemo kao i dosada rapravljati i izvjestavati o nasoj Jahorini.

bnbg

Quote from: vip-jahorina on 06 February, 2020, 20:35:04
Hvala Brera.
Sinoc je bilo kriticno na Jahorini. Gosti to nisu osjetili.
I danas je minimalni problem bio da nam zice ne rade ka vrhu jer je gore bila katastrofa. Zato su svi vecars imali besplatno nocno skijanje. Naravno razlicitim hejterima pozelim da nikad vise ne dodju na nasu planinu jer im i nije tu mjesto.
Jahorina je otvorena planina, prelijepa i dosta se istice po sve od svog okruzenja. I vjerujete da necemo trpiti nikakve izlive mrznje ka nama i nasoj planini.
Parking se placa i palcat ce se. Rakija kosta koliko kosta, skijanje kosta koliko kosta i tako ce biti.
Svi su dobrodosli, a niko nije natjeran da dodje.
Na FB i razlictim kanalima informisanja ima toliko bezobrazno nepismenih ljudi da mi se kosa na glavi dize. Veoma mi je drago da ovaj forum i dalje drzi nivo sa kojim se svi ponosimo.

Svaki hejter ce biti licno od mene banovan na svim mogucim socijalnim medijima kao i ovdje. A mi cemo kao i dosada rapravljati i izvjestavati o nasoj Jahorini.
Bravo, bravo.
Slazem se, kome se ne svidja ne mora vise da dolazi

HeAd

Ovaj forum treba zatvoriti, a otvoriti pravu kafanu sve sa konobaricama pa kolko kosta da kosta WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bnbg

Ja odoh u subotu pa kako god bude sigurno cu biti zadovoljan,, i uvek sam bio.
Nekad je bilo 2m snega nekad 50cm i uvek sam skijao. Mi ne mozemo da uticemo na vremenske uslove, planina je pod uticajem juga i samo da molimo boga da kad isplaniramo dolazak da ne bude juga.  :skijas: (snow) anan

HeAd

Ova sad smjena od subote je top..nema greske..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


dix

Sreca pa ne citam komentare na Faceu vec samo ovaj forum. Mislim da niko nije mislio na Mijata pod ovim Hejterima. Meni je ovaj forum super, i svi koji su do sada nesto pisali su ok i u pravu, samo nekad imamo razlicita misljenja. Svaka kritika moze biti dobra za dobrobit svih. Ajd da se sad nauzivamo u lepim slikama sa Jahorine i naskijamo ko jos nije. Cak sta vise, ima vas par stalnih na forumu i mnogo nam znace vasi komentari, poznavanje planine, klime, staza i svega. Sta j mogu da znam kad sam za 5 godina bio na planini 30 dana ukupno, zar ne. SAMO TAKO NASTAVITE

brera

 regge Pegla se.....bez cenzure  ideea:(  (:smijeh:

mijat


brera


umjetnik

Quote from: umjetnik on 06 February, 2020, 08:10:57
Pitanje u vezi noænog skijanja...kojim danima je i u kojem vremenskom terminu? I da li se plaæa parking za to vrijeme?

Hvala!


Bilo ko?

Hvala!