• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

bnbg

Sto se nocnog tice ja sam jedno vece skijao i bilo je dobro,, mislim da je to bilo u sredu vece kad je padao sneg i nije bilo lose.. Mislim da ce veceras biti vrhunski,, ko moze neka ide, jer ima novog snega od sinoc...
Ratraci peglaju stazu odmah po zatvaranju zica u 16h tako da malo stegne do 18h kada pocinje nocno. Nema puno ljudi uvece i skijanje bude fenomenalno.. Samo mi se cini da ima po koja kamikaza uvece ili su momci pod gasom pa voze ko nenormalni,, ja bio sa klincem i par puta su proleteli neki momci malo je falilo da nas pokupe.

klanfa


Иван

Da potvrdim samo da je bilo savrseno na nocnom. Tih 3 sata se vise isplate nego cijeli dan.
Nema guzve, ali nije bas za poèetnike jer veæina lete po stazi.

alekRovic

Slazem se i ja sa ovim komentarima za nocno, osim ovog da nije bas za pocetnike. Bas zato sto nije guzva i nema mnogo drugih pocetnika imaju celu sirinu staze da vezbaju.
Ovi sto lete po stazi ne bi trebali biti problem jer oni svakako lako i brzo zaobidju pocetnike. Npr. mojoj curi je ovo tek drugo skijanje bilo i mnogo se vise opusti i pusti brzinu, pa i lepse skija na nocnom nego na dnevnom kad ima puno pocetnika, ski skola itd. na koje mora da obraca paznju. Naravno, ako nije neko bas totalni pocetnik pa da mu je borba onaj prvi deo poljica spustiti, jer se ne moze onim malim puticem okolo ici (nije osvetljen).

mijat


bnbg


simo


Carving tri

Kako je stanje sa snijegom i stazama, nakon danasnjih visokih temperatura ?

brera


mijat

kada se moj prijatelj uloguje vozaè pali ratrak i kreæe u peglanje staza (smajli smeh i lupanje o sto)

brera

Quote from: mijat on 18 February, 2020, 08:21:33
kada se moj prijatelj uloguje vozaè pali ratrak i kreæe u peglanje staza (smajli smeh i lupanje o sto)
hahahahaha (smajli smeh, rakija, burence vina i kap sifona )
Prijatelju, kad su izbori? Valjda èe do tad VIP sredit smajlièe i ostalo...
Treba hitno obavjestit i ove vlasnike kola sa cam Olimpik - tolko dugo stoje, da jim je garant iztekla registracija i tehnièki.... (smajli...ja nisam kriv...na oc-ju je...)

dix

Heade, ja obecao da se necu javljati dok ne dodjem, al moram....Ima li koga gore, jel opstala staza ppsle ovog plusa? Valjda ce nocas malo da pokrpi


HeAd

Sto se ne bi isplatilo red je da sezona krene kako treba :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BoleBl

Pada li sta gore, ispadose oci gledajuci po drustvenim mrezama... :x


Sent from my iPhone using Tapatalk
op, op, op, op.....