• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

Ne bude li necu vise nikad doci i M.Dodiku cu sve ispricati (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat

da krenemo sa tarlahanjem da bude besplatno noæno skijanje  ole  :skijas: ole  :skijas: ole  :skijas: ole

HeAd

Snijega ko u prici, ko ima vremena i para nek dolazi. Problem bi jedino moga da pravi vijetar al na to budite spremni  (PIVA)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ski_bord

Pozdrav svima
Danas je bio prvi dan ove sezone na planini za mene, pa da vam prensem utiske. Vrijeme je bilo skoro savrseno, jedino sto je bilo vjetra pogotovo na liftu. Snijega na stazama ima dovoljno, staze su bile dobre. Standradni dijelovi staza odu u toku dana ali to je razumljivo s obzirom na broj skijasa. Gondola i nove staze su dobre ima dosta mjesta na kojima se moze preci sa jedne staze na drugu. Guzva je jedino bila na poljicama, ali i to je max 15 min cekanja. Guzve na stazama je bilo ali se moze skijati. Moglo se fino skijati do 12 sati. Cijene, 50km dnevna karat, 10 km depozit koji se dobije nazad, 14km 7 sati parkinga. Sve u svemu, odlican dan, pogotovo za vikend. Manje sam ocekivao. Vjerujem da ove staze mogu izdrzati jos jedan period.
Par pitanaj za forum:
1. ima li jeftiniji placeni parking i gdje?
2. najbolja hrana (corba, kuhano) je u kojem lokalu?

vip-jahorina

I ja danas skijao... vrh
Poljica ocjena od 1 do 10 je cista desetka.
Ogorjelica mjestimicno mekana.
Praca je bila tvrda bomba za dobre skijase. Olimpik malo mekan. Rajska isto talo.
Novak, Ogorjelica 2 - dobre.
Sve u svemu danas smo imali vrhunsko skijanje.

Po meni hrana dobra i jeftina je u Ognistu Sport - sumarstvo.
Besplatni parkinzi 😁 istrazi sam

ludiborderi

Od rakije nema bolje ¾ene :)

vip-jahorina

Po prognozi ne izgleda bas dobro...

bnbg

Da li je moguce da ce ovakvo vreme da bude..
Ovaj naredni jugo i kisa ce da odsviraju kraj.
Ja mislio posle 8.da idem ponovo ali male su sanse da bude nesto od skijanja.. Jedan dan posle novog snega bude skijanje i onda opet jugo pa sneg pa opet ispocetka... hoce li spojiti 10 dana da valja

Nmnj

Ima li iko informaciju hoce li danas raditi  sestosjed ili gondola?

qulazz


Kmara


ludiborderi


Moguæe je ostvariti povrat/prenos ski karte u smilsu da se dani kada nisu radile ¾ice prebace na druge dane u ovoj ili narednoj sezoni. Novac nije moguæe dobiti nazad.
[/quote]

Nisam znao da je moguce prebaciti ski pas na neki drugi dan, ako je tako to je sjajno . Znate li da li se ovo odnosi u situaciji kada ne radi sav vertikalni transport (ukljucujuci i tanjirace i sidro)



Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

kapa

providna politika OC Jahorina 02. marta navodno zbog jakog vetra rade samo sidro gondola i praca a uvece kada je bio mnogo jaci vetar radio sestosed poljice nocna staza  )Y( )Y( )Y( )Y( )Y( )Y(

vip-jahorina

@kapa
Dezinformacije su cudo! Nekad su ratovi pocinjali zbog dezinformacija.

Kapa, je ti ne bi pozelio da sjedis na sestosjedu kad vjetar pocne bacati korpu. Vjerovatno bi ti prvi, ako bi prezivio poceo bacati drvlje i kamenje po OCu.
Vjetar juzni koji je glavni krivac za rad ili nerad 6sjeda, je vidno se smanjio i okrenuo u drugi pravac.

Zato prije nego sto osudis nekoga, malo se raspitas prije toga.

mirjana

Ukratko..ne samo ova sezona veè mnogo sezona nazad ..potpuna katastrofa na stazama