• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2019/20

Started by hallo, 04 December, 2019, 13:41:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Posebno mi se svidjaju ove akcijske cijene OC-a u martu...  WTF
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


kapa

Boravio sam na Jahorini od 1 marta do 10 marta staze koje se osnezavaju bilo je solidno skijanje druge staze nisu radile sobzirom na vremenske prilike u evropi .Jahorina znacajno svake godine napreduje. :bravo::(
Novac i profit uzdize ovu planinu ali OC mora da zna da ljudi koji gravitiraju Jahorinom cine je jedinstvenom

zoxy

OC grijesi sa ovim popustima jer Jaha je poluprazna i uvijek je tako u Martu i umjesto da bar sada omoguce domicilnim zaljubljenicima bar neki popust primjeren standardu i tako koliko toliko pruze mogucnost uzivanja u ovo malo sezone sto je ostalo, OC nudi martovski popust koji ni njima nije jasan  :bravo::(.  Zalosno je gledati da se u prazno vrte Olimpik, Ogorjelica, Praca,gondola,.....Ispred hotela pustahija i ne znam sta to moze promijeniti
Nema turista u Martu (nikad ih nije ni bilo !!!) i necete ih privuci cak ni ovakvim (doduse mozda nesto vikendom, ali to je 2 dana   :> ) popustima!!! Sad na planinu idu samo lokalni fanatici skijanja! A ako jos pogledamo vrijeme, padavine i temperature ( i kako se to percipira medju rajom), slobodno mogu pokupiti kablove i zavrsiti ovogodisnju igricu. Ovaj Mgmt mozda jeste uradio dosta dobrog i promjenio stare navike, al' dabogda da dovede sad turiste na ovaj nacin.

Goja


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ski_bord

kakva je situacija za sutra?

hallo

Koliko videh na fb @Vip najavi snizenje cene na parkingu Poljica na 5KM... Sneg je tanko mozda neato zapada ovih dana... Voleo bih pa da se i ja ispisem..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hallo

Svakako ostaje samo sestosed Poljice u radu...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

ski_bord

Pozdrav ljudi
Isplati li se sutra doci i skijati jos jednom u ovoj sezoni?
Sta ce raditi sutra?

mijat


ski_bord

kazu mi da su danas radile poljice i da su ljudi skijali, kontam da ce isto biti i sutra, pa reko hoce li sta moci bolje pripremiti za sutra jer sam isto tako cuo da su staze tanke

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Carving tri

Ko uopste danas moze razmisljati o
skijanju ?

3eka

eh .... ovo su te padavine kojima sam se nadao (i chekao) cijelu godinu..... jebeni virus :/
znachi ZNAO SAM da mora pasti u martu.
gledam kamere i place mi se... i josh jednom.... JEBENI VIRUS !