Pozdrav Gost

Stanje izmedju dvije sezone i korone

• 23 Odgovora
  • 6559 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Nmnj

• **
  • 16
Odg: Stanje izmedju dvije sezone i korone
« Odgovori #15 u: 29 Studeni, 2020, 11:49:28 »
Pozdrav, ako ima neko više informacija o realnom stanju na Jahorini, preko web kamera se slabo nadzire snijeg, a na instagram profilu najavljuju "Počinje skijanje na jahorini - Prvi u evropi"..
Razmišljamo da dodjemo na ski opening, drugi termin od 10og , ali ako će samo sidro raditi ne isplati se
 :skijas: :skijas: :skijas:

« Odgovori #16 u: 01 Prosinac, 2020, 13:56:43 »
Dobar dan forumaši :)

Ja sam već rezervisao ski opening i to baš od 10. decembra. I mene zanima isto, obzirom da sam takođe video samo na instagramu neke snimke kako je krenula sezona i da su otvorene staze, doduše vrlo mali broj njih. Nadam se samo da će u narednih desetak dana pasti snega i da nas neće u međuvremenu zatvoriti ili tražiti karantin :D :D

*

dix

• **
  • 97
« Odgovori #17 u: 02 Prosinac, 2020, 07:59:19 »
Sve zavisi sta ocekujes od skijanja. Pretpostavljam da ce uspeti da osposobe poljice i verovatno Novaka. To je jedino i drzalo cele prosle sezone. Realno za opening se ni ne moze ocekivati neko cudo bez pravih padavina. Uzivaj , vec si rezervisao svakako.

« Odgovori #18 u: 03 Prosinac, 2020, 07:57:12 »
Openinng ti je siguran samo na Alpama, što se tiče snijega. Na Jahorini rezervišeš, tokom cijele sezone, kada vidiš crveni meteoalarm sa padavinama, takva je situacija već godinama:-) Uzimajući u obzir smanjenje sniježnih dana na Jahorini, rizično je dugoročno planirati skijanje. Još ako nisi iz BiH, s obzirom na situaciju u vezi sa pandemijom, i moguće restrikriktivnije mjere u zemljama okruženja, ove godine je baš neizvjesno dugoročno planirati skijanje na Jahorini. U svakom slučaju, uživaj na openingu, valjda će biti snijega, mada prema prognozama.....

« Odgovori #19 u: 03 Prosinac, 2020, 12:04:33 »
Po svemu sudeci, ove zime ce se moci skijati na Jahorini, Bejlasnici i Kopaniku.
Kako ste vec culi, Austrija je zatvorila ulazak za strance do pocetka Jan, Francuska i Italija isto vec ranije.
Naravno da mi kao jahorinci ocekujemo da ce svi doci na Jahorinu :-)

U svkaom slucaju, prirodnog snijega za sada nema, a vjestak se radi na sve strane.
Sama priprema podloge na stazma je ucinila vidnu razliku i staze koje su prekrivene vjestakom su dobre.

E sad svakome njegova kalkulacija sta ce i kako kupovati po pitanju skipasa.

« Odgovori #20 u: 04 Prosinac, 2020, 19:54:25 »
Da li se zna cena za covid test?
Hvala

« Odgovori #21 u: 07 Prosinac, 2020, 08:56:37 »
Jel test nije obavezan za ulazak u BIH?
Zna li se hoće li pasti neki sneg, po najavama vidim samo kišu u narednoj nedelji?
Koliko vidim na web kamerama loše je stanje, jel ne radi sada ni jedna staza?

« Odgovori #22 u: 07 Prosinac, 2020, 08:59:23 »
za sada nije potreban test za ulazak u BiH, ako dolazis iz Srbije ili Hr.
Cijenu testa ne znam, moras se direktno u ambulati raspitati.

« Odgovori #23 u: 07 Prosinac, 2020, 09:06:34 »
Idemo u novu temo o aktuelnom stanju na Jahorini:
https://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1964.0

ovdje zkljucavamo!