• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ski servisi

Started by 3d, 05 January, 2007, 13:15:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3d

kome mogu dati da mi postavi vezove na skije

vip-jahorina

to ce u svakome serviusu dobro napraviti. U granzovu ili kod Gajevica provjereno dobro.

3d

kod granzova sam podesio vezove za 10 KM i zadovoljan sam. Hvala

vip-jahorina


Radiohead

Juce sam poderao skije  3:(, tj jednu kod veza mi se vidi unutrasnjost, dakle odgulio sam skroz onu podlogu oko 5 cm
i nesto bijelo unutra sad vidim  :-X.
Moze li se to zakrapat i gdje na Jahorini ili u Sarajevu?
thx

iggytod

Mislio sam skoknuti do Jahorine i usput da uradim servis skija, pa me interesuje da li radi Granzov ili je jos rano? Hvala

Nichifor


mijat

docimeru, zar nisi prodao skije  :o èuo sam da ima boljih skija od elanovih  ;D

Nichifor


majasamaja

Gdje srediti skije do sljedece sezone, da li u Sarajevu ili da ih ipak dovucem na Jahorinu. Koliko uopste to kosta? Nesto kontam mozda je jeftinije na Jahorini. Pomozite :)

mijat


HeAd

i skije ti se uvijek sredjuju pred skijanje znaci nemoj ih sada sredjivati za sljedecu sezonu vec pred samo skijanje.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

majasamaja

eeeeeee to bi trebalo tako da uradim ali ja zaboravim pred sezonu to uraditi pa mi onda bude mrsko  3:(
stavicu sebi podsjetnik da me podsjeti u novembru za ski servis  :bravo::(

Nichifor

najbolje bi bilo srediti skije sada, nakon skijanja i pri tom otpusiti vezove. ne dr¾ati skije do sljedeæe sezone sastavljene plohu na plohu, veæ na vrhove prisloniti, po moguænosti ne direktno na zid.

mijat

najva¾nije je posle servisa skije namazati prelavom slaninom da ne zarðaju  ;)