• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ski servisi

Started by 3d, 05 January, 2007, 13:15:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

mozes i sada uraditi servis ali onda moras ih nositi na voskiranje opet pred sezonu jer se sasusi od stajanja...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

majasamaja

evo i ja da se tuspasim ovdje :)
u martu rekoh podsjeticu samu sebe da odnesem u novembru skije na servis i naravno da to nisam uradila a snijeg poceo napokon

gdje da odradim servis, Sarajevo ili Jahorina?

Radiohead

Quote from: majasamaja on 04 December, 2012, 13:50:44
evo i ja da se tuspasim ovdje :)
u martu rekoh podsjeticu samu sebe da odnesem u novembru skije na servis i naravno da to nisam uradila a snijeg poceo napokon

gdje da odradim servis, Sarajevo ili Jahorina?
ja radio ski servis snjesko na putu tamo prema vogosci, super odradio posao...
a na jahorini imas isto tako extra servisa, mozda ti je i boilje odskijati jedan dan i ostaviti ih poslije skijanja da ti srede za naredni dan...Mislim da je na Jahorini i jeftinije

majasamaja

Quote from: Radiohead on 04 December, 2012, 13:58:18
Quote from: majasamaja on 04 December, 2012, 13:50:44
evo i ja da se tuspasim ovdje :)
u martu rekoh podsjeticu samu sebe da odnesem u novembru skije na servis i naravno da to nisam uradila a snijeg poceo napokon

gdje da odradim servis, Sarajevo ili Jahorina?
ja radio ski servis snjesko na putu tamo prema vogosci, super odradio posao...
a na jahorini imas isto tako extra servisa, mozda ti je i boilje odskijati jedan dan i ostaviti ih poslije skijanja da ti srede za naredni dan...Mislim da je na Jahorini i jeftinije
hvala
vjerovatno ce tako i biti, odem na Jahorinu i odnesem skije da uradim servis

mijat


Radiohead


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bitno je da je vosak vruc, sto se tice kantni nece ti trebati bit ce snijega do grla kad padnes samo se otreses...u zamjenu za vosak i najjeftini sapun dobro dodje..preporuka hotel Bistrica...popijes kafu i skije gotove

brkic1000

al niko u BiH ne radi zavrsnu teksturu na plohi, odnosno pola ljudi i ne zna o cemu pricam,
ima jedan u Srbiji, al kazu da covjek unisti skije, jedino slati za Kranjsku Goru, ako neko zna nekog blize, nek mi posalje info
(PIVA)

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahah eto kad brera lagano zapliva u penziju ima da otvori biznis servis skija, blizi nam je  WTF

brkic1000

pa pre bih poslao za Kranjsku Goru nego poslao nekoj budali koji ce oderati skiju i da bacam 1000KM,
Ognjanovic iz S. Kamenice me uputio u Kranjskoj Gori imaju dva servisa Tomas Bernik i Boris Strel, kazu da ljudi spremaju skije za sve pohvale, krenuvsi od toga da rubnik obrade kermaikom pa do zavrsne strukture i nisu toliko skupi ( u odnosu sta nude)  fulll servis im je 30 evra, bez keramcke obrade rubnika 20 evra, a mislim da to nije puno, pogotovo ako servisiras skije od  500-600 evra.