• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2020 - 2021 na Jahorini - Corona sezona

Started by vip-jahorina, 07 December, 2020, 09:02:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alekRovic


hallo

Koliko kontam, kamere ne rade, bice da struje nema, OPET??Prvi iole ozbiljniji sneg i struje nema.... dz vam i gondola, i sredjivanje staza, i nove staze ako nema sta uz brdo cerati sve te zice...jbg..
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Atomic xr





hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!




hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Atomic xr

Ekstra su sve osmislili od tri dana provedena na planini samo pola dana skijao rampu su stavili kad se penje u naselje sator tako da mozes kupiti kartu koja kosta 2 km po satu ili kao sto sam ja kupio od 4-7 dana koja kosta 50 km stim da pravo parkiranja sa tom kartom imas samo na satoru i lijevo kad se krene prema gondoli a dole na centralnom parkingu nemas pravo parkiranja sa tom kartom.A gondolu su napravili da moze da radi u slucaju jakog vjetra a cim je vjetar krenuo ona zatvorena.Sve u svemu pare uzimaju na sve strane a skijanja nema

klanfa

Vec sam nekoliko dana tu i definitivno se mogu pridruziti kritikama za struju... Bio je skoro savrsen dan, dosta novog snijega, ali liftovi miruju.  X(
I onda iskreno sitnicarenje sa besplatnim nocnim samo za one koji su imali (polu)dnevne karte za taj dan - mnogo nas nije htjelo pola sata na sidru cekati a jesmo dosli i platili smjestaj da bi skijali.  )Y(

U gondoli sam bio jucer kad su objavili zatvaranje, i iskreno bas je buhalo i bas se njihalo. Izgledalo mi je i da je voznja trajala 10ak min (sporije zbog vjetra), tako da bas nije bilo uslova.

Jutros staze uzasne, samo za polomiti se.  :skijas:

Dara 750

Pozdrav! Dosao sam danas na Jahorinu i zanima me sto se ocekuje za sutra u vezi skijanja i staza, nije mi jasno zasto staze nisu otvorene a ima dosta snijega, prosle godine su na silu otvarali staze unatoc manjku snijega na kojima si mogao samo dobro ostetiti skije., cini mi se da je svake godine sve gore.