• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2020 - 2021 na Jahorini - Corona sezona

Started by vip-jahorina, 07 December, 2020, 09:02:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Karhu

Da li ima netko info I stanju staza danas?...kakav je efekat vjetar ostavio nakon visednevnog nemilog puhanja?...da li se na gornjim dijelovima staza snijeg odrzao ili je ostao samo led...plan nam je sutra doci ali obzirom na dalek put I najavljeni vjetar info o stanju staza I ledu olaksao bi nam donosenje odluke...hvala unaprijed


Chaki

Jel one mere za obavezan PCR (ili izolaciju) pri povratku u Srbiju va¾e do 10. januara? I jel ima neki info da li se to primenjuje za povratnike u Srbiju sa Jahorine?

Jel ima neko ko je gore sada kada praktièno sve radi? Kakve su staze?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока



Nightmaster

Quote from: Chaki on 02 January, 2021, 08:46:31
Jel one mere za obavezan PCR (ili izolaciju) pri povratku u Srbiju va¾e do 10. januara? I jel ima neki info da li se to primenjuje za povratnike u Srbiju sa Jahorine?

Jel ima neko ko je gore sada kada praktièno sve radi? Kakve su staze?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
I mene ovo zanima. Ako posle desetog bude ukinut PCR, da se skokne.. :)
Sad vidim na sajtu stoji da radi 19/20 staza, i na kamerama deluje da je fino i da ima ljudi...?  :skijas:

klanfa

Staze su generalno jos vrlo dobre, mada zavisi dosta od vjetra koji pravi probleme i sa radom liftova i sa snijegom na stazama. Kamena ima i na vrhu Poljica i Ogorjelice, a Olimpik je bio masakr skija na vrhu neki dan.

Ne znam jesam li ikad vidio da Zeljo radi btw. Mozda je tu jos uvijek samo za ukrasa?   :brrr:


dix


ludiborderi

Pozdrav Raja ne vidjeh temu za parking. Samo jedno kratko pitanje , dobio sam info da se od ove godine placa parking i prema ©atoru . Tako da iako imam smjestaj u aprtmanu “Mali Raj” koji posjeduje svoj privatan parking moram da platim i ovo ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

HeAd

Ne placa se parking ako vlasnik ima svoj..jedino ako ingenijeri strujasi nisu digli barikadu odnosno rampu za harac kao prema Ogorjelici..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

klanfa

Sto se tice kamena, mislim da je samljeven ali je jos uvijek tu, samo sitniji.  "angel

Rampa je dignuta na prilazu Satoru, tako da je harac tu.  X(

Ne znam da li ce ti vlasnik moci "srediti" da se ne placa, ali po svemu sto sam ja vidio i iskusio, parking svi moraju platiti. X( X( X(

Finac

Noæas je sneg zatrpao. Ma, ko sada prièa o rampi. A, kamenja ni na vidiku.


ludiborderi

Quote from: HeAd on 06 January, 2021, 08:18:07
Ne placa se parking ako vlasnik ima svoj..jedino ako ingenijeri strujasi nisu digli barikadu odnosno rampu za harac kao prema Ogorjelici..

Evo ucrtana je ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4