• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2020 - 2021 na Jahorini - Corona sezona

Started by vip-jahorina, 07 December, 2020, 09:02:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


brera

 ideea:( Legenda ka¾e, da su nekad radile Webcam Rajska, Konak od. Brega, Zlatko od. Ogorjelica 2, Mladost........ WTF regge

hallo

Quote from: brera on 13 January, 2021, 10:26:13
ideea:( Legenda ka¾e, da su nekad radile Webcam Rajska, Konak od. Brega..... WTF regge
"Once upon a time in Jahorina"
Sve je isto, sve je "bolje" ALI...cccc...grah x2 cena, prave Kruske ni za lek, parking k'o u Davosu, dernek drugarski svecom moras traziti...jbg, vremena se menjaju i svi idemo "napred" pa ko moze da trci moze ko ne neka trazi drugu zanimaciju.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


dix

Vuciceva kafe kuvarica jeste malo po¾urila, ali je od danas ipak ukinut Pcr za povratak u Srbiju

Nightmaster

https://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2021&mm=01&dd=14&nav_id=1795346
https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2021&mm=01&dd=14&nav_id=1795386

Nisam samo razumeo, jel gradjani Srbije koji odu u ove dr¾ave prilikom povratka i dalje moraju da rade PCR? Smejurija.  (:smijeh:

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

dix

proveri na granicnom prelazu, nemam ja nameru da se prepucavam sa tobom.  Ja nisam isao ali kazu da se od danas nesmetano  ulazi u srb bez obzira na drzavljanstvo. Ako jos neko ima tacan info neka javi. Pozzz

hallo

Quote from: dix on 14 January, 2021, 19:13:55
proveri na granicnom prelazu, nemam ja nameru da se prepucavam sa tobom.  Ja nisam isao ali kazu da se od danas nesmetano  ulazi u srb bez obzira na drzavljanstvo. Ako jos neko ima tacan info neka javi. Pozzz
Izvinjavam se @dix, upravo potvrdjeno na granicnom prelazu Mali Zvornik- Karakaj sa sefom prelaza NISU NEOPHODNI za povratak ni test ni karantin iz BiH.
Sretan put i lepo skijanje svima zelim.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

alekRovic

Lepe vesti hallo, jos da se moze godisnji dobiti sad  :X
Vidimo se krajem februara

Sinovac

Cao drugari, dolazim na jahorinu od 25og prvog, pa celu tu zadnju nedelju januara. Gledam prognozu za tu nedelju i malo me brine to naglo otopljenje, cak pise i da ce kisa da pada. Znam da je mnogo daleko da bi se moglo verovati u prognozu.
Zanima me kakva su iskustva vas koji ste vec dugo da jahorini, da li je realno da nema snega krajem januara? Kad bi trebalo da bude ako tad ne 🙈

hallo

Quote from: Sinovac on 14 January, 2021, 21:35:39
Cao drugari, dolazim na jahorinu od 25og prvog, pa celu tu zadnju nedelju januara. Gledam prognozu za tu nedelju i malo me brine to naglo otopljenje, cak pise i da ce kisa da pada. Znam da je mnogo daleko da bi se moglo verovati u prognozu.
Zanima me kakva su iskustva vas koji ste vec dugo da jahorini, da li je realno da nema snega krajem januara? Kad bi trebalo da bude ako tad ne 🙈
Nista ne brini, sadasnjih cca 1,5 metara snega GARANTUJE da ces imati odlicne uslove za skijanje u tom terminu sto se tice snega.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

ludiborderi

Moze mala pomoc ? Gdje de nalaze skulpture Jahorinski pingvini , odveo bih djecu sa se slikaju ali nigdje ih ne vidjeh ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od rakije nema bolje ¾ene :)

hogar

Quote from: ludiborderi on 16 January, 2021, 20:24:01
Moze mala pomoc ? Gdje de nalaze skulpture Jahorinski pingvini , odveo bih djecu sa se slikaju ali nigdje ih ne vidjeh ?

Danas ih primjetih na poèetku ski lifta Olimpik.

alekRovic