• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2020 - 2021 na Jahorini - Corona sezona

Started by vip-jahorina, 07 December, 2020, 09:02:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bnbg

Quote from: alekRovic on 17 January, 2021, 10:21:09
Ima li guzvi na zicama? Koliko se ceka?
Kazu da ima guzve,, vikemdom ali nista strasno.. Radnim danima manje,, sezona je,, ima snega,, sve radi... tako da ima i ljudi ali mislim da je ok na zicama.
Uzivajte koji ste gore... i èuvajte se

WhiteMoon

Odlicno skijanje jucer! Guzva na parkinzima mnogo manja i generalno sve bolje ocisceno. Na Poljicama guzva, na sestosjedu se cekalo 10tak minuta oko 10 ujutro. Vecina skijasa ne nosi bandane/maske dok ne dodju do samog lifta, kao ni na liftu. Na ostalim liftovima puno manja guzva, par minuta cekanja na Ogorjelici i na gondoli, dok se na Praci samo prolazilo. Praca je bila sjajna, svi kraci uradjeni, bez velike guzve, odlicno. Sve u svemu, sjajan dan.

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hogar


hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hogar


bnbg

Jel krenu jugo?? Ja sam u Nedelju gore pa se nadam da ce se popraviti vreme do tada.. Saljite neke izvestaje koji ste gore..

hallo

Quote from: bnbg on 21 January, 2021, 10:50:48
Jel krenu jugo?? Ja sam u Nedelju gore pa se nadam da ce se popraviti vreme do tada.. Saljite neke izvestaje koji ste gore..
https://www.jahorina.org/info/vrijeme.php


Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


vip-jahorina

To je vec odavno logika skijaskih oblast sirom svijeta.
Recimo, Snow Card Tirol koja kosta 850€ i vrijedi od 1.10.do sredine maja naredne godine. 90 Skijalista su ukljuceni u tu cijenu.
Obracun je veoma jednostavan: broje se prolazi i djeli se cijena na ukupan broj prolaza koje jedan skijas napravi.
I svako dobije svoj dio. Naravno pored toga postoje i sezonske za svako skijaliste posebno. Te cijene su uglavnom nesto nize ali ne puno nize.

I slazem se sa Mijatom da je ovo testna godina cisto da vide kako ce sve to ici. Na kraju ce se podvuci crta i vidjet ce da li im se isplati ili ne.

Bojan Krizaj

Sta je ovo, niko nista da kaze o situaciji gore vec par dana🤔 da se niste razleteli na na sva cetiri skijalista 😉 ima li juga, kise ili cega vec.....kamere su u karantinu i ne mogu da rade

bnbg

Quote from: Bojan Krizaj on 24 January, 2021, 20:17:14
Sta je ovo, niko nista da kaze o situaciji gore vec par dana🤔 da se niste razleteli na na sva cetiri skijalista 😉 ima li juga, kise ili cega vec.....kamere su u karantinu i ne mogu da rade
Evo ja stigao pre 2 sata... jedva sam se popeo od poljica tu do satora.. Sneg pada bas muski. Danas je radila gondola i praca,,, neka trka na praèi,, tako kazu ovde. Sutra ce padati sneg po prognozi. Ne znam kakvo ce biti skijanje ako sneg nastavi da ovako trpa.. Iz iskustva kad ovako uvece pada,, ujutru je prtina ali se nadan sredu i èetvrtak da ce biti dobro.. Najvljuju sunce i malo jaci minus. Inaèe snega ima bas dosta.