• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2020 - 2021 na Jahorini - Corona sezona

Started by vip-jahorina, 07 December, 2020, 09:02:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alekRovic

Ako sam dobro skapirao, na poljice umesto sestoseda ide gondola (sto mi se ne svidja, nisam ljubitelj skidanja skija), poljice sestosed ide na vikend naselje i tamo se pravi neka nova staza.
Dalje zamena/renoviranje lifta olimpik i neki novi sestosed tamo izmedju dva lifta (olimpik i rajska prerpostavljam). Osnezavanje i pustanje u funkciju gornjeg dela staze 6 koja ide od olimpika i tu jos jedna nova staza (nisam uhvatio gde).

Nemojte me drzati za rec, jer sam rucao u paraleli, pa moguce da nesto nisam dobro razumeo  WTF

https://youtu.be/1wZX1Cd97H0
Na 37. min pocinje, pa me ispravite

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


alekRovic

Ne verujem bas da ce preteci kopaonik po ceni ski passa, al ko zna  ideea:(

mijat

veæ je pretekao, pogledaj 7 dana sa noænim skijanjem  :X



Sasab

Jutro,

Kakve su prognoze, za sutra, da li ce biti skijanja? Na nekim od prognoza kisa.

Pozdrav

hallo

Quote from: Sasab on 09 February, 2021, 08:37:14
Jutro,

Kakve su prognoze, za sutra, da li ce biti skijanja? Na nekim od prognoza kisa.

Pozdrav
Cca 1m snega GARANTUJE da ce biti skijanja. Da li cete pokisnuti? Verovatno.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

dix


krle1987

Juce ujutru pljusak,sneg,vetar,,kad se to stisalo - mekano.
Uvece je bilo pravo uzivanje,medjutim vetar na vrhu je pojacavao sve vise i vise i na pola su morali iskljuciti sestosed.Sve u svemu mnogo dobro sinoc.
Danas vetar uzas,ocekuje se stisavanje pa ce nocno vrlo verovatno biti odlicno i veceras.

mijat

vetar, vetar a i sutra ga najavljuju  X( izgleda su bile prazne prièe za gondolu


emil

veliki pozdrav za sve..ako sam razumeo jel sada postoji i rampa na ulasku u sator?

klanfa

Quote from: emil on 12 February, 2021, 09:40:06
veliki pozdrav za sve..ako sam razumeo jel sada postoji i rampa na ulasku u sator?

Tako je  anan