• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2020 - 2021 na Jahorini - Corona sezona

Started by vip-jahorina, 07 December, 2020, 09:02:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hallo

08.mart
Prosto i jednostavno receno-TOP skijanje.
Staze su u odlicnom stanju (ocigledno debela podloga nabijena), guzva se (konacno) smanjila u smestajima, nocni minusi i blagi + preko dana bez juga uz najavljeni sneg uz dobru vremensku prognozu za naredni period, misljenja sam da ce bar 20 dana biti dobrog skijanja pa iskoristite.
Licno ne ulazim u zatvorene prostore gde postoji guzva tako da info o nocnom zivotu ne mogu dati.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

klanfa

I u nedjelju 7. marta je bilo bas odlicno. Nije bilo puno guzve, i staze su uglavnom izdrzale do kasnog popodneva  :>

Sta je ovo jucer i danas, samo Poljica, Ogorjelica i gondola rade?

otrov

Jebem i Jahorinu i ski karte i majmune koji rade ovdje. Mrshhhh
share it with friend or two

enkidu

Quote from: otrov on 11 March, 2021, 09:42:06
Jebem i Jahorinu i ski karte i majmune koji rade ovdje. Mrshhhh

hahahah
Bas su te iznervirali?

otrov

share it with friend or two


otrov

Ma Mijate znas kad mi dodje da vise nikad ne odem i gledacu sve opcije prije Jahorine. To vise nije planina, to je skijaliste sa najgorim osobinama. Zali boze ljepote i ljudi gore. Staze vise nisu za kritiku ako vec ima nesto dobro.
share it with friend or two

dugokontov

Do nedelje je bilo takmicenje na Praci, pa je bila zatvorena za civile (btw, staze su bile super i snijega ima vise nego dovoljno). Medjutim, interesuje me zna li neko zasto Praca ne radi danas i da li je planiraju paliti vise?


brera


klanfa

Quote from: dugokontov on 15 March, 2021, 15:09:56
Do nedelje je bilo takmicenje na Praci, pa je bila zatvorena za civile (btw, staze su bile super i snijega ima vise nego dovoljno). Medjutim, interesuje me zna li neko zasto Praca ne radi danas i da li je planiraju paliti vise?

Najavili su na facebooku da u toku sedmice rade smanjenim kapacitetom. Pretpostavljam da ima manje ljudi pa eto hoce da stede  :X :X :X


hallo

Oho pozdrav @vip-jahorina..odavno ni traga ni glasa na Forumu.
Kad ste vec navratili, neki , bar malo, Insajder info o narednom periodu i planova OC Jahorina za rad zica, straza i sl..radnim danima, vikendom?
:SNOW: anan :skijas: (PIVA)
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

vip-jahorina

Znas i sam kako to ide. Nema plana, koliko gostiju toliko muzike.
Kao i svake godine, polako se gase zice (Ogor. 2, Zeljo pa onda Praca kad snijega bude manje).
Nemoj ocekivati da sve radi svaki dan.

WhiteMoon

Skija li iko danas, kakva je situacija? Na kamerama izgleda gusta magla?