• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2020 - 2021 na Jahorini - Corona sezona

Started by vip-jahorina, 07 December, 2020, 09:02:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

klanfa

Ja se iskreno nadam ce hoce opet proraditi, ipak ima vise od 1m snijega...

Slazem se da je malo smijesno da se cak i skijaliste zatvara, pogotovo sad kad su mnogo manje guzve. Mogli su samo kafice i restorane kao u Srbiji...

WhiteMoon

Steta za zatvaranje jer snijega ima puno, pravi januarski snijeg, i sada bi skijali uglavnom lokalci. Mogli su nam ostaviti barem Poljice i Ogorjelicu. :) Nadam se da ce otvoriti ponovo, mada realno, sanse su minimalne jer gostiju nema, Jahorina je prazna, a od vikenda idu temp u plusu.

testo82

Zdravo narode, Jahorina vec 2-3 sezone nije sklijaliste za lokalce, vidite samo ovaj forum, u stara bolja vremena do marta bi bio otvoren-popunjen i drugi dio foruma  od ca 40 strana koji su pratili vecinom lokalni skijasi i pisali svoja dnevna iskustva

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

klanfa

Definitivno kraj ove sezone. Zabrana produzena do 15.04. https://vladars.net/sr-SP-Cyrl/Documents/Zakljucak060421a.pdf

Ali zato mogu teretane i kladionice da rade...  X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(


EDIT: A danas ratrak prosao i topovi rade? Nista mi nije jasno  austin:(

WhiteMoon

I danas rade topovi, ratrak je na Poljicama, cesta kroz Sator posuta i ociscena. Mozda ima nade da se skijaliste ipak otvori, barem Poljice?

miki_mile

Sta nam ovo rade ,snijega na pretek a sad kad su sve mjere ublazili ne daju nam da jos malo uzivamo



hallo

S obzirom na 1,3m snega, najavljeni - i nove padavine, Kopaonik zatvara 18.aprila sezonu, a u smislu dosadasnjeg ponasanja menadzmenta, odn direktora OC Jahorina gdina Ljevanica (ex direktora Skijalista Kopaonik) PRVI u Europi otvramo ZADNJI zatvaramo, tipujem da ce otvoriti Jahorinu nedelju dana posle Kopa da radi i da ce zvanicno zatvaranje biti POSLE Kopaonika, odn posle 18.aprila.
Pratite desavanja pa mozda ulovite neko spustanje na Jahorini.
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


klanfa

I ja sam to mislio ali je zabrana rada danas produzena od 19.04. do 26.04. :(

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Denis i Jan