Pozdrav Gost

Gorska Sluzba Spasavanja

• 2 Odgovora
  • 1179 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gorska Sluzba Spasavanja
« u: 25 Veljača, 2021, 16:59:28 »
Veliko razocarenje i minus za Jahorinu, na koju dolazim vec 18 godina za redom. Danas na stazi je clan Sluzbe Spasavanja, tako bezobrazno i nevaspitano uputio par psovki meni. Zbog toga sto nije mogao da prodje od mene( imao je prostora i levo i desno). Tako proste, bezobrazne, nevaspitane i perfidne ljude ni na jednom skijalistu nisam videla. Oni su tu da pruze ljudima pomoc, a ne da im kvare uzitak. UZAS. Od glavnih na Jahorini, pa do onih sto rade na sestosedima treba menjati.

*

enkidu

• 170
Odg: Gorska Sluzba Spasavanja
« Odgovori #1 u: 11 Ožujak, 2021, 09:47:14 »
Veliko razocarenje i minus za Jahorinu, na koju dolazim vec 18 godina za redom. Danas na stazi je clan Sluzbe Spasavanja, tako bezobrazno i nevaspitano uputio par psovki meni. Zbog toga sto nije mogao da prodje od mene( imao je prostora i levo i desno). Tako proste, bezobrazne, nevaspitane i perfidne ljude ni na jednom skijalistu nisam videla. Oni su tu da pruze ljudima pomoc, a ne da im kvare uzitak. UZAS. Od glavnih na Jahorini, pa do onih sto rade na sestosedima treba menjati.

To je uduvek bio problem sa Jahorinom. Previse buzdovana koji rade u ski centru (na zicama, na kasama, na parkinzima...), a realan domet im je da cuvaju ovce u nekoj pripizdini. Ovde ne racunam vozace ratraka, sa njima sam imao samo pozitivna iskustva. 

Odg: Gorska Sluzba Spasavanja
« Odgovori #2 u: 17 Ožujak, 2021, 16:51:45 »
Dobra je nasa sliuzba spasavanja... zlu ne trebalo. Zato ih pocasti svaki put kad ih vidis.