• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina sezona 2023 - 2024

Started by Nightmaster, 12 September, 2023, 14:16:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kapa


dix

Kakva je situacija? Izdržavanu li staze gužvu? Topovi rade?

Nightmaster

Ima li kakvog snega, bar u najavi?  "angel

kapa


kapa

IZGLEDA DA JE ZAVRSENA SEZONA SKIJANJA NA JAHORINI STO ZBOG SNEGA A VISE ZBOG STEDNJE OC MALI BROJ POSETILACA SVELI SU RAD ZICE TOPOVE NOCNO SKIJANJE NA MINIMUM A KOSTA KAO DA SVE RADI ETO ZARADE austin:(

Nightmaster

Ja se ne sećam u skorije vreme lošije sezone i manje snega?  :X
Nažalost sam rezervisao odmor i smeštaj od srede sad, tako da ću doći, ali koliko vidim od skijanja ništa, radije ću da šetam i odmaram nego da lomim skije po onim džombama na stazi. Baš mi je krivo, prošlih godina je u februaru bilo baš lepo skijanje.

Goga Mostar

Quote from: Nightmaster on 26 February, 2024, 10:18:38Ja se ne sećam u skorije vreme lošije sezone i manje snega?  :X
Nažalost sam rezervisao odmor i smeštaj od srede sad, tako da ću doći, ali koliko vidim od skijanja ništa, radije ću da šetam i odmaram nego da lomim skije po onim džombama na stazi. Baš mi je krivo, prošlih godina je u februaru bilo baš lepo skijanje.
kakvo je stanje, daj pišite nešto, taman naopako😁😁😁😁

kapa

stanje na  jahorini je nikakvo nista ne rade osim prevara nekakvim popustima mislim da njima ni bog ne moze pomoci :brrr: