Pozdrav Gost

Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini

• 4 Odgovora
  • 706 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini
« u: 10 Rujan, 2021, 14:35:17 »
Nadam se da mi nećete zameriti što još u vreme leta otvaram temu za predstojeću sezonu...

ali izgleda da će biti novosti u ovoj sezoni, pa sam nestrpljiv :)

Moram priznati da ovo fino izgleda, bar "na papiru"  :bravo::(

Naravno, sve ovo prati i novi cenovnik, koji možete videti u prilogu..

Odg: Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini
« Odgovori #1 u: 15 Rujan, 2021, 15:46:36 »
Bio sam prošle zime dva puta na Jahorini (ukupno 8 skijaških dana),odlično je bilo već tada pa se iskreno veselim novostima koje će bitno unaprijediti skijalište. Zanima me kako napreduju radovi odnosno hoće li zbilja do početka ski sezone sve najavljeno biti u funkciji.
Tu prvenstveno mislim na sa Poljica prebačen 6-sjed kod vikend naselja Šator (Obućina Bare) ali i na glavnu gondolu Poljice. Za gondolu Poljice još i nalazim neke informacije i vjerujem da će ona do zime biti gotova jer bez nje nema ni prave sezone ali za taj 6-sjed ne nalazim nikakve informacije osim da je u planu.
Zna li netko gdje će biti gornja izlazna stanica tog 6-sjeda, gore u razini vrha Poljica (staza 1b) ili dolje negdje?
Postoji li negdje nova ski mapa sa ucrtanim svim novim žicama i stazama? Ako ne, mislim da bi to po hitno trebalo napraviti jer šteta je tolikih ulaganja a da se to ne podrži sitnicama kao nova ski mapa. A znate svi da skoro svaki skijaš kada razmišlja o nekoj novoj destinaciji prvo prouči ski mapu (barem ja to radim redovito i detaljno haha).

Pozdrav :))

« Odgovori #2 u: 23 Rujan, 2021, 12:36:29 »
Još nisu ažurirali mape na sajtu...
Ali vidim i na objavama da potenciraju na tome da će najavljene novine biti spremne za sezonu:
Citat:
Kupite karte na vrijeme jer vas ove godine na Jahorini očekuje čak 5 novih žičara, povećanje kapaciteta vertikalnog transporta za 50%, novih 7km osnježavanja, proširen ambijent Olimpijskog bara, nove pokretne trake i poligone za djecu, a za ljubitelje noćnog skijanja osvijetljenje ski staze Novak Đoković i još mnogo toga.

ole

« Odgovori #3 u: 05 Listopad, 2021, 11:05:02 »
https://www.oc-jahorina.com/ski-mapa/

Azurirana mapa :bravo::(

« Odgovori #4 u: 05 Listopad, 2021, 13:54:55 »
https://www.oc-jahorina.com/ski-mapa/

Azurirana mapa :bravo::(
Lepo, onako kako je i obećano :)
 :skijas: