• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Skijaska sezona 2021 - 2022 na Jahorini

Started by Nightmaster, 10 September, 2021, 14:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nightmaster

Mora biti :)
Zapravo èini mi se na osnovu objava na instagramu i storija koji su postavljali da je veæ spremna gondola  ole
Vidim i da je poèeo sneg da pada :)

elan1

A 6-sjed i pripadajuæa nova staza Obuæina Bare? Ljetos se puno o tome pisalo, izasli i neki filmiæi gdje je izgledalo pri kraju i od tada muk.
Da su testnu vo¾nju odradili pohvalili bi se sigurno?

vip-jahorina

Sator 6sjed nece biti spreman za ovu sezonu.

Nightmaster


klanfa

Mislim da nije jos skroz gotova godola Poljice, bili su radnici tu na kameri jutros https://www.youtube.com/watch?v=xbGjTB7aOek

Lejla

Pa zna li se sta ce pustiti ovaj vikend ? Samo ski lifr Poljice ?

Goja

Pustiæe Gondolu Partizan - Ðokoviæ i ski lift Poljice, ostaje pitanje koje æe staze raditi i hoæe li se moæi vezati staze na Poljicama i Ðokoviæeve.

Nightmaster


bnbg

Quote from: vip-jahorina on 29 November, 2021, 14:23:53
Sator 6sjed nece biti spreman za ovu sezonu.
Sve je namontirano,, stubovi, polazna stanica itd...
Ne znam sto nece raditi,, najavljivali su dosta puta da ce pustiti u rad sve nove liftove koje su napravili..
Sestosed u rajskoj i neki lift tamo pored olimpika i lift na spustu i ovaj novi sestosed obucina bare.
Vip,, jel to neka sala ili je proverena informacija da nece raditi???



Nightmaster


Nmnj

Na instagram profilu OC Jahorina su objavili da ce raditi Gondola Poljice i sidro poljice , te da od 3.12 pocinje nocno skijanje   :skijas:  ole  :skijas:

Nightmaster


Goja

Maloèas vidim na instagramu da helikopter  nosi stub preko Poljica... Kao u onim Discovery emisijama, napeto, ali daju sve od sebe.